+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

Терапія

   Терапевт- це перший лікар до якого звертається пацієнт в разі захворювань, які не потребують ургетної допомоги, або хірургічних маніпуляцій.
  До компетенції лікаря терапевта входить вивчення причинно-наслідкових зв'язків між симптомами, які турбують пацієнта, і порушеннями роботи внутрішніх органів і систем. 
   Робота лікаря даної спеціалізації полягає в проведенні первинного прийому пацієнтів зі скаргами захворювань, які не потребують хірургічного втручання. На основі симптоматичної картини, аналізів та діагностики пацієнта, терапевт призначає медикаментозне лікування або фізіотерапевтичні методики. Спеціаліст в заходах профілактики розвитку порушень або для скорочення часу реабілітації може порадити приймати вітамінні комплекси. За потреби та для уточнення діагнозу, терапевт може скерувати пацієнта до вузького спеціаліста.
 Терапевт лікує всі захворювання, які передбачають консервативний метод усунення проблем. Найчастіше, кабінет лікаря терапевта відвідують зі скаргами на такі хворобливі стани організму, як:
-ГРВІ( нежить, підвищення температури, загаль слабість, головний біль)-захворювання дихальної системи (кашель, запалення легенів і бронхів);-порушення роботи серцево-судинної системи( гіпертонії, аритмії, серцева недостатність, задишка)-хронічна втома;-проблеми з шлунково-кишкового тракту (виразка, гастрит, коліт);-захворювання видільної системи (запалення нирок і сечовивідних шляхів)-порушення опорно-рухового апарату (артрит, остеохондроз, остеопороз).
У медичному центрі «Перший сімейний» Ви отримаєте вичерпну консультацію та фахове лікування для всієї сім’ї, а сучасні методи діагностики та лабораторні дослідження, які ми використовуємо, допоможуть чітко встановити діагноз. З турботою про кожного пацієнта!

Illustration
Illustration

Ціни на послуги лікаря терапевта

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація сімейного лікаря, терапевта

  400грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта повторна 

  350грн

  в межах 1-го місяця

 • Комплексний огляд, пакет "Здоров"я жінки"

  3500грн

  - консультація терапевта- ЕКГ- Консультація вузького спеціаліста - УЗД щитоподібної з-зи, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, малого тазу, молочні залози- ЗАК БАК ЗАС - Аналіз крові на віт.Д

 • Комплексний огляд, пакет "Здоров"я чоловіка"

  3100грн

  - консультація терапевта- ЕКГ- Консультація вузького спеціаліста - УЗД щитоподібної з-зи, органів черевної порожнини та заочеревинного простору(нирки, наднирники) сечового міхура, простати.- ЗАК БАК ЗАС - Аналіз крові на віт.Д

 • Електрокрдіограма (ЕКГ)

  150грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта вдома

  1100грн

  - огляд сімейного лікаря- направлення до вузьких спеціалістів (за потреби)- призначення лікування та профілактичних заходів