+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Неврологія

Неврологія

Невропатолог або невролог - лікар, який займається діагностикою, лікуванням хворіб центральної (головний, спинний мозок) та периферичної (периферичні нерви та їх сплетення) нервової системи.
В свою чергу дитячий невролог разом із педіатром спостерігають за розвитком дитини зокрема її нервової системи.
Упродовж першого року життя дитини плановий огляд відбувається що три місяці (3, 6, 9, 12). Перший ж огляд у невролога здійснюється при народженні. Лікар перевіряє коректність функціонування нервової системи, чи не було завдано жодної шкоди під час пологів. Перший рік життя дуже важливий та відповідальний період, тому контроль невролога необхідний.
Після першого року за відсутності відхилень та скарг – контроль лікарем неврологом здійснюється двічі на рік до 3-х років, та один раз на рік до повноліття.
Дитячий невролог у Львові разом із батьками та педіатром чи сімейним лікарем стежать чи відповідає психомоторний розвиток віку дитини: реакція на оточення, коли дитина починає сидіти, ходити, говорити. Також рекомендується консультація перед початком відвідування дитиною садочку та школи.

Illustration
Illustration

Симптоми у дітей за яких необхідно звернутись до хорошого дитячого невролога:

Illustration
Illustration

Асиметрія тіла Не спокійний сон, дитина часто прокидається та погано спить Тремтіння підборіддя рук чи ніг малюка (у віці до 3х місяців не варто хвилюватись тремор вважається нормою, тому що нервова система активно формується. Варто негайно звернутись до фахівця у випадку, якщо тремор поширюється не тільки на підборіддя, або продовжується у дитини після 3х місяців)Вибухання (вип'ячування тім'ячка) Проблеми з поведінкою, дратівливість Дитина часто зригує, проблеми з травленням Згинання (підтискання) пальців на ногах при постановці на ноги Відставання у розвитку Проблеми у комунікації з однолітками Нав'язливі рухи, затискання Затримка мовлиннєвого розвитку Порушення (недостатній) контакт з оточенням в тому числі з однолітками Головні болі, запаморочення, втрата свідомості

Ціни на послуги лікаря невролога

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультації дитячого невролога

  500грн


 • Повторна консультація дитячого невролога

  450грн

  в межах одного місяця

 • Консультація невролога

  450грн


 • Консультація невролога повторна 

  400грн

  в межах 1-го місяця

 • Лікувально - медикаментозна блокада

  400грн


 • Паравертебральне та посегментарне введення ліків

  300грн


Підготовка до консультації лікаря невролога у Львові:

    Перед оглядом лікаря не потрібно особливої підготовки. Бажано уникати надмірного споживання їжі, виключити прийом кави, енергетиків. Якщо попередньо були проведені обстеження - візьміть з собою висновки спеціалістів, та дослідження чи результати аналізів. Для дітей до одного року - взяти виписку з пологового будинку.

Як проходить консультація лікаря - невролога?

1

Отримання інформації від пацієнта

При огляді та спілкуванні лікар збирає анамнез життя – як проходила вагітність мами, чи були супутні захворювання, чи є скарги на самопочуття чи розвиток дитини

2

Діагностика:

Оцінюються:розмір та форма зіниць, реакція на світло, посмикування;симетричність обличчя;тонус м’язів тіла;якість рухів пацієнта, наявність дефектів та аномалій розвитку рук та ніг;сухожильні рефлекси;координаційні можливості організму;тактильна чутливість.Загальний розвиток (мова, увага, виконання домашніх завдань) 

3

Додаткові обстеження

Для уточнення діагнозу та вибору правильного лікування деколи необхідно застосувати додаткові методи обстеження (лабораторні аналізи, інструментальні дослідження (КТ, МРТ, ЕЕГ, РЕГ, УЗД, Rg-графію) та консультацію суміжного спеціаліста (ендокринолога, кардіолога, окуліста, нейрохірурга ). Якщо ці обстеження вже є у пацієнта, то бажано взяти їх із собою на консультацію до невролога (невропатолога).

4

Встановлення дівгнозу та призначення лікування

    Відповідно до поставленого діагнозу, лікар призначає лікування (медикаменти, фіз. процедури, лікувальна фізкультура, масаж), при потребі повторний огляд. Важливо дотримуватись всіх рекомендацій доктора, тому що від цього залежить результат лікування.

5

Це зручно!

Усі дані обстежень, лабораторних аналізів та рекомендації і призначення лікаря окрім друкованого варіанту будуть також доступні в особистому кабінеті он-лайн, доступ до якого Ви отримаєте в клініці!!!