+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. УЗД діагностика

УЗД у Львові: все, що треба знати

Illustration

Для точного встановлення діагнозу не завжди буває достатньо одних симптомів та скарг пацієнта. Саме тому призначають додаткові методи дослідження ― цілком безпечне та якісне УЗД у Львові, у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії». Таке діагностування допомагає перевірити стан внутрішніх органів, а також підтвердити або спростувати підозри лікаря щодо певного захворювання.

Коли проводять ультразвукову діагностику у Львові

Пройти таке дослідження пацієнт може по направленню від свого лікаря або в якості профілактики. Призначають ультразвукове обстеження для:
попередження виникнення патологій та захворювань на початкових стадіях;
уточнення діагнозу;
відстеження динаміки розвитку (наприклад, при вагітності);
перевірки стану організму;
виключення аномалій та патологій будови внутрішніх органів.
Деякі дослідження можна проводити тільки в певному віці ― наприклад, дитяче УЗД у Львові. Малюкам до року слід виключити аномальну будову серця, сечовидільної системи та черевної порожнини. Обов’язково обстежують і більш дорослих дітей ― перед садочком, школою, початком серйозних тренувань тощо.
Як підготуватись до проведення ультразвукової діагностики у Львові:
1. Деякі обстеження проводяться без попередньої підготовки ― дослідження вилочкової залози чи тазостегнових суглобів у немовлят, серця, щитоподібної залози, лімфовузлів, доплерографію судин, органи калитки, м’які тканини та суглоби, а також трансвагінальні процедури;
2. Натщесерце перевіряють черевну порожнину і кишківник, при таких діагностиках радять вилучити на кілька днів з раціону ряд продуктів (молочні, кондитерські, газовані напої, хліб, алкоголь тощо);
3. З повним сечовим міхуром (треба випити близько 1 л негазованої води за 1-2 години до проведення процедури) досліджують стан передміхурової залози, органи малого тазу у жінок та сечовидільну систему.
Жінкам до 40 років слід регулярно робити УЗД молочних залоз ― на таке обстеження приходять на 7-10 день менструального циклу. Також спеціалісти радять утриматися від споживання алкоголю напередодні проведення діагностики.
Наприкінці процедури УЗД-спеціаліст оформить протокол процедури ― описову частину, висновок і рекомендації.

Ціни на послуги УЗД

Діти до 10 років включно -20%

Ваше здоров'я - наш найвищий пріоритет

УЗД малого тазу (чоловіки, жінки), молочних залоз та сечовидільної системи

Ціна для декларантів
Загальна вартість

УЗД вагітності

Ціна для декларантів
Загальна вартість

УЗД органів черевної порожнини

Ціна для декларантів
Загальна вартість

УЗД, лімфовузлів, щитовидної залози, легень, судин

Ціна для декларантів
Загальна вартість

УЗД мʼяких тканин, очей, слинних залоз

Ціна для декларантів
Загальна вартість

Комлпексні УЗД

Ціна для декларантів
Загальна вартість

Що це за методика дослідження ― УЗД?

Ультразвукова діагностика або УЗД ― це допоміжний інструмент дослідження стану внутрішніх органів людини, заснований на методі ехолокації. Метод абсолютно безболісний та безпечний, адже його призначають навіть новонародженим малюкам та вагітним жінкам.
За допомогою ультразвукових хвиль, які проходять через тканини та відбиваються від меж різних середовищ, комп’ютер генерує зображення органів та тканин, яке можна роздивитися на моніторі чи роздрукувати на принтері.
Проводить таке дослідження УЗД-спеціаліст ― лікар, що має певний сертифікат про проходження профільної підготовки. До прикладу, в нашому УЗД-кабінеті у Львові працює одразу кілька фахівців в різних галузях медицини, що мають навички проведення ультразвукової діагностики. Вони постійно поглиблюють свої знання згідно з сучасними медичними протоколами — не пропускають можливості здобути додаткових знань, виїжджають на конференції, обмінюються досвідом з іншими спеціалістами. Наша клініка обладнана сучасними апаратами експертного класу, що дозволяє проводити діагностику на найвищому рівні.
Результати такого обстеження використовуються у різних галузях медицини ― гінекології, урології, нефрології, гастроентерології, ендокринології тощо.

Коли проводять ультразвукову діагностику у Львові

Пройти таке дослідження пацієнт може по направленню від свого лікаря або в якості профілактики. Призначають ультразвукове обстеження для: ✱ попередження виникнення патологій та захворювань на початкових стадіях;✱ уточнення діагнозу;✱ відстеження динаміки розвитку (наприклад, при вагітності);✱ перевірки стану організму;✱ виключення аномалій та патологій будови внутрішніх органів. Деякі дослідження можна проводити тільки в певному віці ― наприклад, дитяче УЗД у Львові. Малюкам до року слід виключити аномальну будову серця, сечовидільної системи та черевної порожнини. Обов’язково обстежують і більш дорослих дітей ― перед садочком, школою, початком серйозних тренувань тощо.

Записатись на процедуру: де краще зробити УЗД у Львові?

Пройти обстеження дуже просто ― необхідно завітати до медичного центру «Перший сімейний ім. святого Єремії». Ми відкриті з понеділка по п'ятницю, з 8 до 20-ї години, також ви можете прийти на УЗД у Львові у суботу, до 15-ї години. Приймаємо пацієнтів з направленнями та без них.
Чому нам довіряють:
обстеження проводиться на сучасному обладнанні експертного класу;
з пацієнтами працюють кваліфіковані спеціалісти та привітний персонал;
у нас можна пройти УЗД у Львові по доступній ціні, а також отримати вигідні пропозиції на комплексні діагностики;
процедура проходить швидко та без дискомфорту для пацієнта.
Результати такої діагностики допомагають виявити різні патології та аномалії на самих ранніх стадіях. А це ― значно підвищує шанси на повне одужання.
Приходьте на УЗД у Львові до нашого центру ― це стане запорукою ефективного лікування будь-якої проблеми зі здоров’ям. Адже в цьому і полягає пріоритет нашої роботи!