+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Ультразвукове дослідження
  3. Ультразвукове дослідження молочних залоз

Ультразвукове дослідження молочних залоз

УЗД молочних залоз у медичному центрі «Перший сімейний св. Єремії « -це безпечний, доступний і високоінформативний метод дослідження, що використовується як для профілактичного огляду, так і з метою виявлення різних захворювань молочних залоз.

Переваги УЗД молочних залоз

УЗД легень має чимало плюсів:● променеве навантаження на організм відсутнє;● можливо одночасно дослідити різні органи грудної клітки;● обстеження можна проводити в процесі лікування для моніторингу динаміки змін;● проводиться швидко, не потребує окремої додаткової підготовки, очікування результатів;● процедура неінвазивна, абсолютно безболісна, відсутній ризик інфікування;● ціна доступна.
Обстеження не має протипоказів та вікових обмежень, тому його рекомендують як дорослим пацієнтам, так і дітям, а також вагітним.

Покази до УЗД молочних залоз

Показання до УЗД молочних залоз:
- профілактичний огляд;
- болісні відчуття та набрякання молочних залоз;
- виявлення ущільнень, утворення при само огляді, огляді лікаря;
- травми МЗ (будь-якого характеру);
- запальні процеси в молочних залозах;
- порушення менструального циклу;
- пре та клімактеричний період;
- контроль виявленого утворення (кіста, фіброаденома, ліпома);
- оцінка стану молочних залоз та імплантів після пластичних операцій;
- підбір гормональних контрацептивів;
- спадковий ризик виникнення раку;
- можна робити і вагітним, і годуючим жінкам.

Результат дослідження пацієнт отримує одразу після процедури.

УЗД легень Львів
Illustration

Як підготуватися до УЗД молочних залоз та як проходить процедура

УЗД молочних залоз у Львові не вимагає спеціальної попередньої підготовки. Для більш об'єктивної оцінки стану грудей (виявлення ознак мастопатії) рекомендується проводити дослідження з 5 по 10 день від початку менструації.
Однак, якщо Вас є скарги, або ви приймаєте гормональні контрацептиви чи знаходитесь у менопаузі, ультразвукове дослідження проводиться в будь-який день циклу без зниження діагностичної значущості даного обстеження.

УЗД молочних залоз у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Медичний центр «Перший сімейний» оснащений сучасним обладнанням для ультразвукової діагностики, а рівень кваліфікації лікарів дозволяє з високою точністю розшифровувати результати УЗД молочних залоз. У клініці створені комфортні умови, усі спеціалісти ставляться до пацієнтів з турботою та повагою, надають вичерпну інформацію, пояснення у доступній формі. Ціна на УЗД молочних залоз 550грн, а за умови запису онлайн, через форму на сайті, надається 10% знижка.Ми дбаємо про безпеку та здоров’я наших пацієнтів, тому формуємо запис з таким розрахунком, щоб звести очікування в клініці до мінімуму, таким чином мінімізувавши контакти пацієнтів. А у роботі використовуємо одноразові витратні матеріали, обладнання дизинфікується відповідно до усіх вимог.Будемо раді відповісти на Ваші запитання, які ви можете поставити зателефонувавши у клініку, на сайті, або ж на наших сторінках у соціальних мережах.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї