+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Педіатр

Педіатр

Педіатрія у Львові у медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії”

Що необхідно для правильного розвитку та міцного здоров’я вашого малюка? Турбота батьків та забезпечення дитини якісною медичною допомогою. 
    То хто ж може надати дитині таку допомогу? Хто буде разом з батьками піклуватися про їх дитину, до досягнення нею 18-річного віку?     Це, лікар-педатр, знайомство з яким варто розпочати одразу після народження дитини. Тільки постійний дитячий лікар, який знає усі індивідуальні особливості дитини, зможе дати чіткі і правильні рекомендації по догляду, лікуванню та профілактиці тих чи інших дитячих захворювань. 
    Діти частіше за дорослих схильні до ускладнень з боку, здавалося б досить «простих» захворювань. Навіть звичайний нежить може перейти в ускладнений отит, оскільки, євстахіева труба (це канал, який забезпечує вентиляцію середнього вуха, поєднуючи його з носоглоткою.) у дітей дещо коротша і ширша, на відміну від дорослих. Тому інфекція носоглотки може викликати запалення середнього вуха.
    Адже малюк, це не зменшена «копія» дорослої людини, для дитячого віку характерні свої анатомо-фізіологічні та психологічні особливості, які враховує лікар-педіатр при огляді та призначенні лікування.

Коли потрібно звертатися до педіатра?

Плановий огляд у педіатра

Дитина повинна спостерігатися педіатром відразу ж після виписки з пологового будинку. До 1 року здорова дитина, повинна проходити огляд у педіатра щомісяця. У цей період проводяться профілактична вакцинація, відповідно до календаря щеплень.
На прийомі педіатр:
1. Реєструє антропометричні дані (окружність голови, грудної клітки, масу тіла, зріст), оцінює тип статури;
2. Аналізує стан шкірних покривів, кісток черепа (тім’ячка);
3. Пальпує лімфатичні вузли;
4. Оцінює розвиток м’язової системи, суглобів;
5. Проводить огляд з оцінкою неврологічного статусу, роботи серцево-судинної, дихальної, травної систем;
6. Оцінює стан здоров’я дитини перед проведенням вакцинації;
7. Дає рекомендації батькам з приводу догляду, харчування дитини;
8. Збирає анамнез життя та хвороби, алергологічний анамнез, відомості щодо спадкових захворювань і т.п.;
9. У разі потреби призначає обстеження (наприклад, УЗД внутрішніх органів, загальний аналіз крові) та консультації вузьких спеціалістів (наприклад, ЛОРа, дитячого невролога і т.п);
Після 1-го року дитина повинна спостерігатися педіатром не рідше 1 разу на 3 місяці.
З 2-х до 3-х років - два рази на рік.
Після 3-х років - один раз на рік.

Illustration
Illustration

Ціни на послуги лікаря педіатра

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація педіатра 750грн.


 • Повторна Консультація педіатра 600 грн.

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • Консультація та огляд педіатра перед вакцинацією 650 грн.

  We offer a variety of payment methods. We accept cash, checks, and the majority of credit cards such as Visa, MasterCard, and American Express.

 • How can I make the order?

  You should choose the plan which meets your needs and requirements and send us a message to place the order. You can also make it online.

 • What if I don’t know what plan I need?

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • What payment options do you provide?

  We offer a variety of payment methods. We accept cash, checks, and the majority of credit cards such as Visa, MasterCard, and American Express.

 • Консультація педіатра вдома 1500 грн.

  You should choose the plan which meets your needs and requirements and send us a message to place the order. You can also make it online.

 • Патронаж новонародженої дитини вдома (перший візит) 1700 грн.

  - повний огляд малюка сімейни млікарем (педіатром)
  Консульації щодо:
  - годування
  - вакцинації
  - комфортоного клімату (температура, вологість, провітрювання)
  - прогулянки (тривалість, погодні умови)
  - гігієни
  - одягу
  - типові поблеми з якими можуть зіштовхнутись батьки у прерші місяці після народження дитини
  Також, при необхідності, лікар направить маленького пацієнта на консультації до вузьких спеціалістів: невролога, офтальмолога, ортопеда тощо.

 • Патронаж новонародженої дитини вдома 1500 грн.

  повторний візит

Неплановий (терміновий) огляд педіатра.

Позаплановий огляд педіатра може знадобитися у разі:1. Підвищення температури тіла у малюка;2. Наявності катаральних явищ (кашлю, нежитю);3. Задишки, осиплості голосу;4. Скарг дитини на больовий синдром будь-якої локалізації;5. Наявності висипу;6. Зміни характеру випорожнень, сечовипускання;7. Підвищення збудливості або втомлюваності;8. Розладів травлення;9. Згасання уже придбаних дитиною навичок;10. Порушення розвитку мови та фізичного розвитку. Шановні батьки! Важливо пам'ятати, що захворювання у дітей не підлягають самолікуванню. За наявності скарг на самопочуття дитини, а також за виникнення питань про догляд за дитиною слід своєчасно звернутися по допомогу до педіатра.
Педіатр є лікарем широкого профілю, надає допомогу при таких захворюваннях:

● ГРЗ, риніт, риносинусит; ● тонзиліт, отит;● фарингіт, ларингіт;● бронхіт;● дерматит, кропив’янка;● кір, краснуха, вітряна віспа;● рахіт;● нейроциркуляторна дистонія;● стоматит;● гастрит, харчова інфекція;● гіпотрофія, ожиріння;● цистит, пієлонефрит та ін.

Кращі педіатри Львова у медичному центрі ім. святого Єремії

Педіатр у Львові, у медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії” веде прийом у затишному кабінеті. Доброзичлива атмосфера закладу та кваліфіковані спеціалісти роблять усе можливе, щоб батьки та маленькі пацієнти почували себе спокійно. Лікар-педатр, кандидат медичних наук з досвідом роботи 15 років, автор понад 20 друкованих праць з педіатрії, безперервно підвищує професійний рівень знань, відвідуючи конгреси, конференції, вебінари.

Кваліфікований лікар-педіатр проведе огляд, допоможе виявити захворювання на початкових етапах, надасть повноцінну консультацію та призначить лікування. При необхідності педіатр порадить провести додаткові обстеження та консультації вузьких спеціалістів.
Щоб записатися до педіатра у Львові, будь-ласка скористайтесь формою запису, доступною на сайті.

Наші лікарі

Зеліско Олена Володимирівна педіатр Львів, приватний дерматолог

Кудриль Юлія Петрівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики-сімейної медицини