+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація

Вакцинація

Вакцинація - це надійний метод захисту від інфекційних та вірусних хвороб з доведеною ефективністю.Вакцинація стимулює імунну відповідь шляхом утворення в організмі специфічних клітин пам'яті. При зустрічі з інфекційним агентом ці клітини знищують його і таким чином не розвивається захворювання. Іншими словами – Вакцинація готує Ваш організм до зустрічі з збудниками хвороб, та навчає його боротися з ними та бути готовому дати відсіч за необхідності. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, адже можуть викликати ускладнення, інвалідність та смерть. Практика вакцинації існує у всьому цивілізованому світі. 

Вакцинація дітей та дорослих у нашій клініці - види щеплень

В Україні, календар профілактичних щеплень передбачає обов'язкову вакцинацію проти: туберкульозу; гепатиту В; кору; краснухи; паротиту; дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції. Також існують рекомендовані щеплення, які не входять в обов'язковий перелік, але не менш важливі. До них відносяться:  щеплення проти ротавірусної інфекції;  вітряної віспи; менінгококової інфекції;  гепатиту А;  пневмококової інфекції;  вакцинація від грипу; папіломавірусної інфекції. Всі вакцини сертифіковані та їх якість підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров'я та міністерством охорони здоров’я України. 

Illustration

Ціни на послуги вакцинації

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Бустрикс/Bustrix:

  650грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку; ацелюлярна очищена інактивована.Вік: діти від 4-х років життя та дорослі без вікових обмежень.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Бустрикс поліо/Bustrix Polio:

  1000грн.

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)  Вік: від 3 роківВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Варілрикс/Varilrix:

  1149грн.

  Вакцина для профілактики вітряної віспи, жива атенуйована (містить ослаблені та позбавлені вірулентності мікроорганізми)Вік: дітям від 9-ти місяців та дорослимВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Гексаксим/Hexaxim:

  1550грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацелюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу В.
  Вік: дітям від 2-х місяців до 4 років 
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)

 • Інфанрикс/Infanrrix:

  900грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюка
  активна імунізація дітей від 2-х місяців
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс Гекса/Infanrix Hexa:

  1800грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В.Вік: дітям від 2-х місяців до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ/Infanrix IPV:

  1450грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту.
  - активна імунізація дітей від 2-х місяців;
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ ХІБ/Infanrix IPV HIB:

  1600грн.

  – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу bВік: від 2-х місяців;Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Менакра/Menacra:

  1750грн.

  вакцина для профілактики менінгококових інфекцій (Vaccine meningococcae). Вік: дітям від 9 місяців; дорослим до 55 років.Виробник: Sanofi Pasteur Inc. (США).

 • Превенар 13/ Prevenar 13:

  2500грн.

  пневмококова полісахаридна кон'югована (тринадцятивалентна адсорбована) вакцина для активної імунізації для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae.Вік: дітям від 6-ти тижнів, дорослим та людям похилого віку.Виробник: Wyeth Pharmaceuticals (Великобританія).

 • Пріорикс/Priorix:

  550грн.

  комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.Вік: дітям від 12 місяців та дорослим.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Ротарикс/Rotarix:

  850грн.

  вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини.
  Вік: дітям у віці від 6 до 24 тижнів.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Синфлорикс/Synflorix:

  1200грн.

  вакцина для профілактики пневмококової інфекції (полісахаридний антиген) та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбованаВік: дітям від 6-ти тижнів до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Твінрикс/Twinrix:

  970грн.

  вакцина для профілактики гепатитів А (інактивована) і В (адсорбована).
  Вік: дітям від 1 року, підліткам, дорослим.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Тетраксим/Tetraxim:

  1100грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини) та поліомієліту адсорбована, інактивована. Показана дітям, які мають протипоказання до введення живої поліомієлітної вакцини (ОПВ).
  Вік: дітям від 2-х місяців.
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція).

 • Хаврикс 720 (для дітей):

  560грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований.
  Вік: діти від 1 року до 18 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Хаврикс 1440 (для дорослих):

  800грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований
  Вік: від 19 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Церварикс/Cervarix:

  1350грн.

  вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 та 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) та раку шийки матки, вульви та піхви.
  Вік: для дівчаток від 9 років та жінок.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Енджерикс-Б/Engerix-B:

  400грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у ДОРОСЛИХ (20 мкг – 1,0 мл), рекомбінантна (отримана методом молекулярного клонування).Вік: від 16 років.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • ФСМЕ-Імун:

  1800грн.

  Вакцина для профілактики кліщового енцефаліту культуральна інактивована очищена сорбованаВік від 16 років.Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ

 • Німенрикс/Nimenrix:

  1700грн.

  Вакцина для профілактики менінгококової інфекції серогруп A, C, W-135 та Y полісахаридна, кон’югованаВік від 12 місяцівВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Пентаксим/Pentaxim:

  1500грн.

  Для комбінованої профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (таких як менінгіт, септицемія, целюліт, артрит, епіглотит тощо)Вік від 2 місяцівСанофі Пастер, Франція