+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація

Вакцинація

Вакцинація - це надійний метод захисту від інфекційних та вірусних хвороб з доведеною ефективністю.Вакцинація стимулює імунну відповідь шляхом утворення в організмі специфічних клітин пам'яті. При зустрічі з інфекційним агентом ці клітини знищують його і таким чином не розвивається захворювання. Іншими словами – Вакцинація готує Ваш організм до зустрічі з збудниками хвороб, та навчає його боротися з ними та бути готовому дати відсіч за необхідності. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, адже можуть викликати ускладнення, інвалідність та смерть. Практика вакцинації існує у всьому цивілізованому світі. 

Вакцинація дітей та дорослих у нашій клініці - види щеплень

В Україні, календар профілактичних щеплень передбачає обов'язкову вакцинацію проти: туберкульозу; гепатиту В; кору; краснухи; паротиту; дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції. Також існують рекомендовані щеплення, які не входять в обов'язковий перелік, але не менш важливі. До них відносяться:  щеплення проти ротавірусної інфекції;  вітряної віспи; менінгококової інфекції;  гепатиту А;  пневмококової інфекції;  вакцинація від грипу; папіломавірусної інфекції. Всі вакцини сертифіковані та їх якість підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров'я та міністерством охорони здоров’я України. 

Illustration

Ціни на послуги вакцинації

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Бустрикс/Bustrix:

  650грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку; ацелюлярна очищена інактивована.Вік: діти від 4-х років життя та дорослі без вікових обмежень.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Бустрикс поліо/Bustrix Polio:

  1000грн.

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)  Вік: від 3 роківВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Варілрикс/Varilrix:

  1149грн.

  Вакцина для профілактики вітряної віспи, жива атенуйована (містить ослаблені та позбавлені вірулентності мікроорганізми)Вік: дітям від 9-ти місяців та дорослимВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Гексаксим/Hexaxim:

  1550грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацелюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу В.
  Вік: дітям від 2-х місяців до 4 років 
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)

 • Інфанрикс/Infanrrix:

  900грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюка
  активна імунізація дітей від 2-х місяців
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс Гекса/Infanrix Hexa:

  1800грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В.Вік: дітям від 2-х місяців до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ/Infanrix IPV:

  1450грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту.
  - активна імунізація дітей від 2-х місяців;
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ ХІБ/Infanrix IPV HIB:

  1600грн.

  – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу bВік: від 2-х місяців;Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Менакра/Menacra:

  1750грн.

  вакцина для профілактики менінгококових інфекцій (Vaccine meningococcae). Вік: дітям від 9 місяців; дорослим до 55 років.Виробник: Sanofi Pasteur Inc. (США).

 • Превенар 13/ Prevenar 13:

  2500грн.

  пневмококова полісахаридна кон'югована (тринадцятивалентна адсорбована) вакцина для активної імунізації для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae.Вік: дітям від 6-ти тижнів, дорослим та людям похилого віку.Виробник: Wyeth Pharmaceuticals (Великобританія).

 • Пріорикс/Priorix:

  650грн.

  комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.Вік: дітям від 12 місяців та дорослим.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Ротарикс/Rotarix:

  850грн.

  вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини.
  Вік: дітям у віці від 6 до 24 тижнів.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Синфлорикс/Synflorix:

  1200грн.

  вакцина для профілактики пневмококової інфекції (полісахаридний антиген) та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбованаВік: дітям від 6-ти тижнів до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Твінрикс/Twinrix:

  970грн.

  вакцина для профілактики гепатитів А (інактивована) і В (адсорбована).
  Вік: дітям від 1 року, підліткам, дорослим.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Тетраксим/Tetraxim:

  1100грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини) та поліомієліту адсорбована, інактивована. Показана дітям, які мають протипоказання до введення живої поліомієлітної вакцини (ОПВ).
  Вік: дітям від 2-х місяців.
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція).

 • Хаврикс 720 (для дітей):

  560грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований.
  Вік: діти від 1 року до 18 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Хаврикс 1440 (для дорослих):

  800грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований
  Вік: від 19 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Церварикс/Cervarix:

  1350грн.

  вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 та 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) та раку шийки матки, вульви та піхви.
  Вік: для дівчаток від 9 років та жінок.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Енджерикс-Б/Engerix-B:

  400грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у ДОРОСЛИХ (20 мкг – 1,0 мл), рекомбінантна (отримана методом молекулярного клонування).Вік: від 16 років.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • ФСМЕ-Імун:

  1800грн.

  Вакцина для профілактики кліщового енцефаліту культуральна інактивована очищена сорбованаВік від 16 років.Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ

 • Німенрикс/Nimenrix:

  1700грн.

  Вакцина для профілактики менінгококової інфекції серогруп A, C, W-135 та Y полісахаридна, кон’югованаВік від 12 місяцівВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Пентаксим/Pentaxim:

  1500грн.

  Для комбінованої профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (таких як менінгіт, септицемія, целюліт, артрит, епіглотит тощо)Вік від 2 місяцівСанофі Пастер, Франція

Лікарі первинної медичної допомоги

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

сімейний лікар, приватний педіатр Шмигельська Марія Тарасівна

Шмигельська Марія Тарасівна

Лікар педіатр, сімейний лікар

Лікар загальної практики-сімейної медицини, педіатр, спеціаліст з гімнастики та масажів для новонароджених діток. 

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії

Illustration

Кенс Олена Володимирівна

лікар педіатр, дитячий алерголог

Лікар педіатр-алерголог-пульмонолог, кандидат наук, завершила навчання у Львівському національному медичну університеті ім. Данила Галицького.