+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Вакцинація

Вакцинація

Вакцинація - це надійний метод захисту від інфекційних та вірусних хвороб з доведеною ефективністю.Вакцинація стимулює імунну відповідь шляхом утворення в організмі специфічних клітин пам'яті. При зустрічі з інфекційним агентом ці клітини знищують його і таким чином не розвивається захворювання. Іншими словами – Вакцинація готує Ваш організм до зустрічі з збудниками хвороб, та навчає його боротися з ними та бути готовому дати відсіч за необхідності. Інфекційні хвороби дуже небезпечні, адже можуть викликати ускладнення, інвалідність та смерть. Практика вакцинації існує у всьому цивілізованому світі. 

Вакцинація дітей та дорослих у нашій клініці - види щеплень

В Україні, календар профілактичних щеплень передбачає обов'язкову вакцинацію проти: туберкульозу; гепатиту В; кору; краснухи; паротиту; дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та гемофільної інфекції. Також існують рекомендовані щеплення, які не входять в обов'язковий перелік, але не менш важливі. До них відносяться:  щеплення проти ротавірусної інфекції;  вітряної віспи; менінгококової інфекції;  гепатиту А;  пневмококової інфекції;  вакцинація від грипу; папіломавірусної інфекції. Всі вакцини сертифіковані та їх якість підтверджена Всесвітньою організацією охорони здоров'я та міністерством охорони здоров’я України. 

Illustration

Ціни на послуги вакцинації

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Лікарі первинної медичної допомоги

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

сімейний лікар, приватний педіатр Шмигельська Марія Тарасівна

Шмигельська Марія Тарасівна

Лікар педіатр, сімейний лікар

Лікар загальної практики-сімейної медицини, педіатр, спеціаліст з гімнастики та масажів для новонароджених діток. 

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії

Illustration

Кенс Олена Володимирівна

лікар педіатр, дитячий алерголог

Лікар педіатр-алерголог-пульмонолог, кандидат наук, завершила навчання у Львівському національному медичну університеті ім. Данила Галицького.