+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація

Вакцинація

   Вакцинація є необхідною ланкою до здоров'я кожної людини, так і суспільства в цілому. Кожна мама з народженням дитини зіштовхується з вибором вакцинувати чи ні свою малечу, тому давайте розберемось, що це таке і навіщо потрібно?     Отже вакцина може містити в собі:- живі, але ослаблені штами мікроорганізмів чи вірусів;- неживі (інактивовані) мікроби;- очищений матеріал, наприклад білки мікроорганізмів;- синтетичні вакцини.    Зробити щеплення дитині - означає дати їй дещо цінне, а саме захист від багатьох небезпечних хвороб. Навіть, якщо дитина захворіє на будь-яку хворобу, від якої отримала щеплення, перебіг буде значно легший та знизиться ризик ускладнень. Вакцинація проводяться згідно Національного календаря щеплень, він визначає оптимальний вік дитини для кожного щеплення та ревакцинації.    На сьогоднішній день ми маємо достатній вибір якісних вакцин імпортного виробництва. Тож, що саме обрати Вам чи Вашій дитині, допоможе сімейний лікар чи педіатр нашого медичного центру, попередньо оглянувши, та за потребою направить на консультацію до інших спеціалістів чи лабораторні обстеження.   Медичний центр "Перший сімейний" зробить Ваше перебування у закладі максимально комфортним, а послуги спеціалістів - якісними, адже дня нас важливе здоров'я кожного пацієнта, а особливо найменшого!

Illustration

Ціни на послуги вакцинації

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Бустрикс/Bustrix:

  650грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку; ацелюлярна очищена інактивована.Вік: діти від 4-х років життя та дорослі без вікових обмежень.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Бустрикс поліо/Bustrix Polio:

  1000грн.

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)  Вік: від 3 роківВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Гексаксим/Hexaxim:

  1550грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацелюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу В.
  Вік: дітям від 2-х місяців до 4 років 
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)

 • Інфанрикс/Infanrrix:

  900грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюка
  активна імунізація дітей від 2-х місяців
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс Гекса/Infanrix Hexa:

  1800грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В.Вік: дітям від 2-х місяців до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ/Infanrix IPV:

  1450грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту.
  - активна імунізація дітей від 2-х місяців;
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ ХІБ/Infanrix IPV HIB:

  1600грн.

  – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу bВік: від 2-х місяців;Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Менакра/Menacra:

  1750грн.

  вакцина для профілактики менінгококових інфекцій (Vaccine meningococcae). Вік: дітям від 9 місяців; дорослим до 55 років.Виробник: Sanofi Pasteur Inc. (США).

 • Превенар 13/ Prevenar 13:

  2500грн.

  пневмококова полісахаридна кон'югована (тринадцятивалентна адсорбована) вакцина для активної імунізації для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae.Вік: дітям від 6-ти тижнів, дорослим та людям похилого віку.Виробник: Wyeth Pharmaceuticals (Великобританія).

 • Пріорикс/Priorix:

  550грн.

  комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.Вік: дітям від 12 місяців та дорослим.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Ротарикс/Rotarix:

  850грн.

  вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини.
  Вік: дітям у віці від 6 до 24 тижнів.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Синфлорикс/Synflorix:

  1200грн.

  вакцина для профілактики пневмококової інфекції (полісахаридний антиген) та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбованаВік: дітям від 6-ти тижнів до 5 років (включно).Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Твінрикс/Twinrix:

  970грн.

  вакцина для профілактики гепатитів А (інактивована) і В (адсорбована).
  Вік: дітям від 1 року, підліткам, дорослим.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Тетраксим/Tetraxim:

  1100грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини) та поліомієліту адсорбована, інактивована. Показана дітям, які мають протипоказання до введення живої поліомієлітної вакцини (ОПВ).
  Вік: дітям від 2-х місяців.
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція).

 • Хаврикс 720 (для дітей):

  560грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований.
  Вік: діти від 1 року до 18 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Хаврикс 1440 (для дорослих):

  800грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований
  Вік: від 19 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Церварикс/Cervarix:

  1350грн.

  вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 та 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) та раку шийки матки, вульви та піхви.
  Вік: для дівчаток від 9 років та жінок.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Енджерикс-Б/Engerix-B:

  400грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у ДОРОСЛИХ (20 мкг – 1,0 мл), рекомбінантна (отримана методом молекулярного клонування).Вік: від 16 років.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • ФСМЕ-Імун:

  1800грн.

  Вакцина для профілактики кліщового енцефаліту культуральна інактивована очищена сорбованаВік від 16 років.Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ

 • Німенрикс/Nimenrix:

  1700грн.

  Вакцина для профілактики менінгококової інфекції серогруп A, C, W-135 та Y полісахаридна, кон’югованаВік від 12 місяцівВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Пентаксим/Pentaxim:

  1500грн.

  Для комбінованої профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (таких як менінгіт, септицемія, целюліт, артрит, епіглотит тощо)Вік від 2 місяцівСанофі Пастер, Франція

Записатися на прийом

Дякуємо!

Ми зв'яжемось з Вами найближчим часом.

Can't send form.

Please try again later.