+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація
 3. Бустрикс
Вакцина бустрикс (щеплення від кашлюку, дифтерії, правця)),

Бустрикс

вакцинація від дифтерії, правця, кашлюку

BOOSTRIX ― це вакцина, призначена для превентивного захисту організму від ряду важких інфекційних хвороб. Препарат використовуються для профілактики дифтерії, правця, кашлюку. Саме завдяки проведенню загальної вакцинації кількість випадків зараження цими хворобами значно скоротилася.

 • Бустрикс

  1050грн

 • Виробник

  Бельгія, GlaxoSmithKline Biologicals S.A.

 • Про вакцину

  Вакцина використовується для стимулювання вироблення антитіл організмом проти трьох бактеріальних хвороб (кашлюк, дифтерія, правець). BOOSTRIX поставляється в попередньо наповнених шприцах. Має вигляд рідини молочного кольору.
  Містить дифтерійний та правцевий анатоксин, кашлюковий анатоксин, філаментозний гемаглютинін, пертактин. Дана вакцина не може заразити дифтерією, правцем чи кашлюком.

 • Вік

  Дітям від 4-х років. Дорослим без вікового обмеження.

 • Коли та як вакцинують Бустриксом

  Дітям - 2 дози у віці 6 та 16 років.Дорослим - 1 доза у будь-якому віці з метою ревакцинації.Пацієнти, які старші за сорок років, і не були вакцинованими останні двадцять років, повинні прийняти три дози препарату. Інтервал між першою та другою ін’єкцією складає один місяць, між другою та третьою ― шість.Вакцину бустрикс слід вводити y м’яз верхньої частини руки. Пацієнтам, які мають проблеми зі згортанням крові, введення препарату відбувається під шкіру.

 • Поєднання з іншими вакцинами

  Можна поєднювати з іншими вакцинами 

 • Можливі побічні ефекти:

  До можливих побічних реакцій відносяться:почервоніння, набряк, затвердіння та свербіж у місці уколу;висип на шкірі;загальна слабкість;гарячка (від 38°C до 40°C);втрата апетиту або нудота, блювота, запор, діарея;дратівливість;задишка;біль у м’язах;порушення сну;судоми.Більш детально Вас проконсультує лікар перед вакцинацією

 • Протипоказання:

  До можливих побічних реакцій відносяться:почервоніння, набряк, затвердіння та свербіж у місці уколу;висип на шкірі;загальна слабкість;гарячка (від 38°C до 40°C);втрата апетиту або нудота, блювота, запор, діарея;дратівливість;задишка;біль у м’язах;порушення сну;судоми.Більш детально Вас проконсультує лікар перед вакцинацією

 • Вартість послуги вакцинації вакциною Бустрикс

  1050 грн.


Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї