+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація
 3. Гардасил
Гардасил 4 (вакцинація від вірусу папіломи людини 6, 11, 16, 18 типів

Гардасил 4

вакцинація від вірусу папіломи людини 6, 11, 16, 18 типів

ГАРДАСИЛ/Gardasil – вакцина проти вірусу папіломи людини (типів 6, 11, 16, 18). Вакцина Гардасил рекомендована до застосування дівчатам та жінкам віком від 9 до 45 років для попередження захворювань, які викликаються вірусом папіломи людини 6, 11, 16, 18 типів, у тому числі раку шийки матки, вульви, піхви та раку анального каналу; передракових та диспластичних станів; генітальних кондилом; інфекцій, спричинених вірусом папіломи людини. Також вакцина Гардасил показана до застосування хлопчикам та чоловікам віком від 9 до 26 років для попередження захворювань та інфекцій, спричинених ВПЛ типів 6, 11, 16 та 18.

 • Гардасил

  6100грн

 • Виробник

  Бельгія, GlaxoSmithKline Biologicals S.A.

 • Про вакцину

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів) Дана вакцина не може заразити дифтерією, правцем чи кашлюком.

 • Вік

  Дітям від 9-и років, хлопчикам та чоловікам віком від 9 до 26 років, дівчатам та жінкам віком від 9 до 45

 • Коли та як вакцинують гардасилом

  Дітям віком від 9 до 13 років включно - схема із двох доз (по 0,5мл) з інтервалом 6 місяців. Якщо другу дозу вводять раніше, ніж через 6 місяців після першої, то слід обов’язково ввести третю дозу.
  Дітям віком від 14 років і дорослим - схема із трьох доз (по 0,5мл): 0, 2 та 6 місяців. Другу дозу слід вводити принаймні через 1 місяць після першої, а третю - як мінімум через 3 місяці після другої дози. Всі три дози слід ввести протягом 1 року.

 • Поєднання з іншими вакцинами

  можна в той же день з іншими вакцинами будь-якого типу або в будь-який день, незалежно від інших вакцин

 • Можливі побічні ефекти:

  До можливих побічних реакцій відносяться:почервоніння, набряк, затвердіння та свербіж у місці уколу;висип на шкірі;загальна слабкість;гарячка (від 38°C до 40°C);втрата апетиту або нудота, блювота, запор, діарея;дратівливість;задишка;біль у м’язах;порушення сну;судоми.Більш детально Вас проконсультує лікар перед вакцинацією

 • Протипоказання:

  Гіперчутливість до будь-якої речовини або компонента вакцини.
  Особам, у яких розвиваються симптоми, які свідчать про гіперчутливість після введення дози препарату Гардасил, введення наступної дози вакцини протипоказано.
  Вакцинацію слід відкласти у разі захворювання, що супроводжується підвищенням температури або гострого захворювання.

 • Вартість послуги вакцинації вакциною Гардасил

  6100 грн.


Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї