+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Гінекологія

Гінекологія у Львові

Illustration

Турбота про особисте здоров'я є необхідною умовою для повноцінного та щасливого життя. Це особливо стосується жіночого здоров'я, яке часто потребує більш детальної уваги через унікальні фізіологічні процеси та зміни, які відбуваються в жіночому організмі. Сучасне життя, з його швидким темпом та численними стресовими ситуаціями, накладає додатковий тягар на жінок, підкреслюючи необхідність своєчасної та регулярної медичної перевірки.

Коли потрібен огляд гінеколога?

Існують певні сигнали та симптоми, які вказують на необхідність термінового візиту до спеціаліста:
✱ Дискомфорт чи біль внизу живота;✱ Збій менструального циклу;✱ Неприємний запах чи виділення з піхви.
   Регулярні профілактичні огляди у гінеколога є важливими, оскільки багато захворювань можуть розвиватися без видимих симптомів. Особливо з огляду на збільшений ризик розвитку онкологічних захворювань, регулярні огляди можуть сприяти ранньому виявленню та лікуванню.

Які послуги надає гінеколог у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Ми прагнемо зробити комплексну турботу про здоров'я жінки максимально доступною та ефективною. Розуміємо унікальність жіночого організму і пропонуємо різноманіття медичних послуг, що охоплюють усі аспекти гінекології, включно з:

✱ Фаховими консультаціями висококваліфікованих гінекологів;
✱ Ретельним онкоскринінгом;
✱ Детальним гінекологічним чекапом для всебічного обстеження;
✱ Ефективним лікуванням урогенітальних інфекцій;
✱ Спеціалізованими методами діагностики та терапії ендометріозу та інших запальних захворювань;
✱ Мінімально інвазивними процедурами для лікування ерозії шийки матки;
✱ Коригуванням менструального циклу та синдромів, пов'язаних з клімаксом;
✱Ультразвуковою діагностикою органів малого таза та молочних залоз;
✱ Персональним підбором методів контрацепції;
✱ Плануванням та наглядом за перебігом вагітності.

У нашому центрі ви знайдете найкраще діагностичне обладнання та новітні лікувальні методики. Наші лікарі постійно вдосконалюють свої знання та вміння, використовуючи лише перевірені, науково підтверджені протоколи. Забезпечуючи комфортне середовище, ми ставимо на перше місце зручність і добробут наших пацієнток. Під час кожного візиту ви отримаєте увагу та підтримку, які заслуговуєте, а також вичерпні відповіді на всі питання, що допоможуть вам відчути себе краще та бути впевненою у своєму здоров'ї.

Ціни на гінекологічні послуги 

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація та огляд гінеколога в кріслі

  750грн.


 • Повторна консультація лікаря гінеколога

  700грн.


 • Забір мазка

  100грн.


 • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування

  500грн.


 • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення

  900грн.


 • Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі)

  1300грн.


 • Видалення спіралі

  900грн.


Як підготуватися до огляду?

Фахівці радять запланувати чекап на період овуляції, що зазвичай припадає на середину менструального циклу або його другу фазу – це 20-28 дні. Цей час вважається оптимальним для проведення ультразвукової діагностики та оцінки змін вагінального мікробіому, а також для виявлення можливих порушень овуляції.   Важливо дотримуватись рекомендацій щодо особистої гігієни. Прийняття душу є цілком достатнім, адже використання спринцювань або антисептичних засобів може істотно вплинути на результати аналізів. Для точності діагностичних результатів рекомендується утриматися від статевого акту за три дні до обстеження, та забезпечити, щоб з моменту завершення будь-якого лікування антибіотиками, гормонами чи протигрибковими препаратами пройшло як мінімум два тижні.   Також не забудьте заздалегідь згадати про будь-які симптоми або проблеми, які вас турбують, та скласти список питань, які хочете обговорити з лікарем. Підготовка до консультації допоможе лікарю ефективно оцінити стан вашого здоров'я та надати необхідну допомогу.

Додаткові методи діагностики у гінекології

   У медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» ви можете пройти додаткові діагностичні процедури, серед яких:✱ Лабораторне дослідження мазків для ідентифікації інфекцій;✱ Мануальне дослідження матки, що допомагає оцінити її стан і виявити можливі патології;✱ Кольпоскопія для детального огляду шийки матки та піхви з можливістю біопсії;✱ Лапароскопія для оцінки стану органів малого таза;✱ УЗД органів малого тазу для виявлення внутрішніх змін.   Ці методи гарантують точність результатів і ефективність подальшого лікування. У нашій клініці ви знайдете професійне обслуговування та найкращі ціни, забезпечуючи ваш спокій та впевненість.

Комплексні обстеження Check-Up

Як відбувається консультація в нашому центрі?

1

Анамнез

Кожна консультація в нашому медичному центрі розпочинається з докладного обговорення симптомів та збору історії хвороби, включаючи аналіз спадкових та інших факторів, що можуть впливати на стан здоров'я пацієнтки

2

Огляд

На наступному етапі гінеколог проводить фізичний огляд на гінекологічному кріслі, забираючи матеріал для лабораторних аналізів, зокрема мазок на флору, з використанням одноразових стерильних інструментів.

3

Діагностика

При необхідності можливе проведення додаткових інструментальних обстежень та лабораторних аналізів прямо під час консультації, включаючи ультразвукове дослідження органів малого таза або молочних залоз.

Переваги приватної гінекології у Львові:

Записатися на обстеження у нашій клініці можливо через вебсайт, соцмережі або телефон. Наш медичний центр у Львові пропонує:

Технології

Діагностику з використанням новітніх технологій для точного встановлення діагнозу та вибору лікування.

Чистота та конфіденційність

Комфортні умови, безпеку процедур та конфіденційність

Супровід

Супровід і підтримку на всіх етапах діагностики та лікування

Доступність

Широкий спектр послуг з можливістю отримання результатів електронною поштою. чи в особистому кабінеті

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та експертний рівень послуг, зосереджуючись на зручності та відкритості для кожної пацієнтки.

Відгуки наших пацієнтів

Illustration

Ми цінуємо Вашу довіру!

“Ніяк не знаходила часу написати відгук, але щоразу після прийому я виходжу ніби в мене день народження. Навіть коли діагноз *** 😂😂😂Марʼяна Степанівна просто найкращий лікар, якого я зустрічала. Дуже багато лікарів пройшла, але часто ніхто не міг нормально діагностувати та допомогти вилікувати. Жінки, просто якшо вагаєтесь - не пошкодуєте ніколи.Дякую вам за таких компетентних, приємних, ввічливих лікарів. А персонал на рецепції завжди дуже милий. Не вмію писати відгуки, але просто дякую, що ви такі є :)"

11.2023

Illustration

Марта Прокоп`як

Відгук 5 зірок

Дуже задоволена, що звернулась до медичного центру та потрапила до лікаря-гинеколога - Борисовська Мар'яна. Задоволена професіоналізмом лікаря, дбайливими оглядами, клієнторієнтованістю (лікар залишається на зв'язку із клієнтом).

01.2024

Illustration

Ольга Валяс

Відгук 5 зірок

Доброго дня ! Робила повний чекап організму в цій клініці ! Задоволена усім ! Професійні лікарі ! Швидкий та точний результат обстеження! Особлива подяка лікарю гінекологу Борисовська Марʼяна Степанівна , робили повне УЗД обстеження, був поставлений правильний діагноз , дякую за допомогу, та своєчасне лікування !02.2024

Illustration

JP

Відгук 5 зірок

Хочеться залишити враження від роботи зі своїм сімейним лікарем Чикиречко Михайлом Андрійовичем. Навіть, якщо ти забуваєш подивитись свої аналізи - він тобі зателефонує, нагадає і попросить результати, щоб знати як тебе вести далі по лікуванню))) Тому дуже дякую за таку турботу і професіоналізм. Про мій шлунок ще так чітко не розказував мені ніхто, а п. Михайло навіть намалював на папірчику, щоб мені все було зрозуміло: що, звідки і чому. Зараз проходжу нову діагностику з п. Михайлом і дуже приємно, що це дійсно людина, яка прагне тобі допомогти і знайти відповіді. Щиро дякую!)

11.2023

Illustration

Яна Процюк

Відгук 5 зірок

Хочу подякувати за проведений масаж, працює як магія. За декілька сеансів, біль, який переслідував мене майже рік, відступив і зараз я можу спокійно працювати! 100% рекомендую11.2023

Illustration

Максим Різник

Відгук 5 зірок

Рекомендую заняття з кінезіотерапії, які допоможуть у лікуванні вашого опорно-рухового апарату, і особливо хочу подякувати спеціалісту Денису за кваліфіковане лікування моєї спини.😊11.2023

Illustration

Марта Лотоцька

Відгук 5 зірок

Добрий день,хочу залишити позитивний відгук про лікарку гінеколога Борисовська Марʼяна яка мені дуже допомогла,дуже хороше ставлення до пацієнтів,рекомендую всім цей медичний центр11.2023

Illustration

Лідія Мітик

Відгук 5 зірок

Маю підписану декларацію з Марією Тарасівною Шмигельською, дуже компетентний лікар, уважна, кваліфікована, завжди підбирає оптимальне лікування, не «перенавантажуючи» його. Найважливіше для мене - це можливість онлайн консультації, оскільки часто буваю закордоном і нема можливості приходити на огляд вживу, також Марія Тарасівна допомагає підібрати ліки, які є закордоном, що теж дуже важливо для мене. Зараз на всі 100% задоволена взаємодією з Марією Тарасівною і рекомендую її.

11.2023

Illustration

Христина Слобода

Відгук 5 зірок

Дуже приємний персонал) Окремо спасибі Марії Тарасівній, професіонал своєї справи)

11.2023

Illustration

Ігор Новак

Відгук 5 зірок

Велике спасибі лікарю ортопеду-травматологу Володимиру Ігоровичу та лікарю-реабілітологу,який проводить ЛФК та масажі Денису, поставили на ноги), професіонали своєї справи!11.2023

Illustration

Дж Джером

Відгук 5 зірок

Ніяк не знаходила часу написати відгук, але щоразу після прийому я виходжу ніби в мене день народження. Навіть коли діагноз кіста😂😂😂Марʼяна Степанівна просто найкращий лікар, якого я зустрічала. Дуже багато лікарів пройшла, але часто ніхто не міг нормально діагностувати та допомогти вилікувати. Жінки, просто якшо вагаєтесь - не пошкодуєте ніколи.Дякую вам за таких компетентних, приємних, ввічливих лікарів. А персонал на рецепції завжди дуже милий. Не вмію писати відгуки, але просто дякую, що ви такі є :)

11.2023

Illustration

Марта Прокоп'як

Відгук 5 зірок

Відвідували в центрі педіатра Кудриль. Дуже подобається, не перевантажує ліками, діагнози завжди вірні,і завжди на зв'язку. Також сподобався гінеколог, уважна, все зрозуміло поясню.11.2023

Illustration

Happy Travel

Відгук 5 зірок

Зверталась за консультацією і оглядом до лікаря Марʼяни, дуже хороший спеціаліст, все розповіла, пояснила, порадила, приписала все що потрібно, буду радити знайомим 🏻

11.2023

Illustration

Lesia Kostiv

Відгук 5 зірок

Дуже полюбила цей центр. Була тут на обліку під час вагітності і тепер воджу сюди дитину.Дуже зручно що можна укласти декларацію з терапевтом і педіатром і лікуватись безкоштовно)
Коли була вагітна кожного разу коли тільки захворію писала їм у вайбері і мене консультували і ВИЛІКОВУВАЛИ онлайн. Це для мене дуже важливо що не треба було зайвий раз їздити)
Одного разу я у себе в інстаграмі виставила сторіз що хворію і мені відразу в інстаграмі написав адміністратор центру, запропонували звʼязатись з лікарем,написали що пити і які аналізи здати😂 це було дуже мило і знову ж таки : вилікували!☺️
зараз воджу дитину до педіатра Марії Тарасівни і теж все подобається.
Ще дуже люблю людей,що сидять на рецепції (там або чоловік-він же адміністратор(?), або дівчина-медсестра(?), вибачте,треба було вивчити ваші імена, але ви - любов♥️)
Коли ми вирішили з чоловіком переїжджати в інше місто,я засмутилась,що доведеться міняти таку чудову клініку♥️

11.2023

Illustration

Ksiusha Afinova

Відгук 5 зірок

Вдячна лікарю-гінекологу Борисовській Марʼяні Степанівна за кваліфікований підхід до своєї справи, якісне лікування та рекомендації, вичерпні консультації, а також за людяність та доброзичливість. Однозначно буду рекомендувати знайомим!!! І сподіваюсь, що зустрічатися будемо тільки на планових оглядах😉


11.2023

Illustration

Ольга Скочиляс-Павлів

Відгук 5 зірок

Чудовий центр, професійні та ввічливі працівники. Особлива подяка лікарю Володимиру Ігорович професіонал з великої букви. Прийшла з проблемою постійних головних болів, до того була у багатьох клініках і виписували таблетки які помагали тільки підчас їх прийому. Пройшла курс у клініці і проблема пройшла без медекаментів. Велике дякую!


11.2023

Illustration

Юля Демкович

Відгук 5 зірок