+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Гінекологія

Гінекологія

Більшість жінок ігнорують регулярні профілактичні візити до гінеколога. Це обумовлено досить насиченим ритмом життя сучасної жінки, коли походи до лікаря не «вписуються» в щільний робочий графік. Але про справжню важливість профілактичних гінекологічних оглядів знають тільки самі лікарі, які щодня стикаються з запущеними захворюваннями, яких можна було уникнути, якщо б жінка своєчасно відвідала лікаря-гінеколога. Кваліфікований гінеколог у Львові веде прийом у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії».

Коли потрібна консультація гінеколога

Один-два рази на рік кожна жінка повинна обов'язково проходити огляд у гінеколога. Профілактичний огляд допомагає запобігти різним патологіям репродуктивної системи. Перший візит до гінеколога повинен бути не пізніше 18 років або ж після початку статевого життя. При наявності таких симптомів слід негайно звернутися на прийом до лікаря-гінеколога, бо вони можуть свідчити про серйозну патологію: больові відчуття в піхві; виділення незвичайного кольору або запаху, свербіж, сухість; наявність утворів у піхві або зовнішніх статевих органах; підозра на наявність статевої інфекції; нерегулярні менструації; сильний біль під час менструацій; біль у молочних залозах; зміна форми, ущільнення в молочних залозах; дискомфорт, біль чи кровотечі під час або після статевого акту;

Підготовка до прийому гінеколога

Бажано запланувати запис до гінеколога на дні, коли немає менструації. Перед візитом до гінеколога необхідно: не вступати в сексуальні відносини за 3 дні до відвідування фахівця; за добу не спринцюватися та не вводити в піхву ніякі препарати (мазі, свічки та інше); безпосередньо перед консультацією гінеколога звільнити кишечник і сечовий міхур, прийняти душ без застосування антимікробних засобів.Нести з собою пелюшку, рушника, рукавички тощо не потрібно – ми забезпечимо всім необхідним для проведення огляду, вартість одноразового гінекологічного набору входить у вартість консультації гінеколога.Тільки лікар гінеколог зможе призначити відповідне лікування та відповісти на всі ваші запитання!

Які хвороби лікує гінеколог

Найчастiше гінеколог надає допомогу при таких хворобах та станах:1. Гострі та хронічні запалення жіночих статевих органів – сальпінгіт і сальпінгоофорит, ендометрит, аднексит, кольпіт, вульвіт2. Захворювання гормональної природи – ендометріоз, міома матки, полікістоз яєчників, аменорея та інші порушення менструального циклу3. Доброякісні та злоякісні новоутворення статевих органів – поліпи, фіброми матки, кісти яєчників, рак шийки, тіла матки, яєчниківд4. Ерозія та дисплазія шийки матки5. Жіноче безпліддя6. Патологічний клімакс, клімактеричний синдром7. Захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) – бактеріальний вагіноз, вагінальний кандидоз (молочниця), хламідіоз та інші.
Тільки лікар гінеколог зможе призначити відповідне лікування та відповісти на всі ваші запитання!

Illustration
Illustration
Illustration

Ціни на гінекологічні послуги 

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація та огляд гінеколога

  500грн.


 • Повторна консультація лікаря гінеколога

  400грн.


 • Консультація гінеколога он-лайн

  300грн.


 • Забір мазка

  80грн.


 • Передпологова консультація гінеколога

  100грн.

  Рекомедації лікаря по підготовці до відвідин пологового будинку

 • Консультація гінеколога вагітної

  500грн.


 • Скринінг патології шийки матки

  250грн.


 • Первинний прийом при постановці на облік з приводу вагітності

  1100грн.


 • Консультування з питань грудного вигодовування

  400грн.


 • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування

  300грн.


 • Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі)

  700грн.


 • Введення внутрішньоматкової спіралі складне

  650грн.


 • Зняття спіралі

  500грн.


 • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення

  1600грн.


 • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу

  1600грн.


 • Введення пессарія

  700грн.


 • Поліпектомія

  800грн.


 • ПАП-тест (цитологічне дослідження шийки матки)

  250грн.


 • ПАП-тест методом рідинної цитології 

  470грн.


 • Біопсія шийки матки

  1000грн.


 • Вакцинація HPV  

  1199грн.


 • Вакцинація HPV

  1199грн


Як проходить огляд гінеколога

У кабінеті гінеколога у Львові створена комфортна обстановка, а привітне, доброзичливе ставлення персоналу допомагає жінці подолати страх перед гінекологічним оглядом, який багато хто відчуває. Консультація гінеколога відбувається у кілька етапів: розмова з пацієнткою, опитування, під час якого лікар цікавиться наявними скаргами, особливостями інтимного життя, менструального циклу, перенесеними раніше захворюваннями, вивчає медичну документацію; загальний огляд, вимірювання зросту та ваги, оцінка тілобудови, оволосіння, стану шкіри, зовнішніх статевих органів та молочних залоз; зовнішній огляд статевих органів на гінекологічному кріслі; внутрішній огляд із застосуванням дзеркала (для жінок, що мали сексуальні контакти); бімануальне обстеження із пальпацією стінок піхви, матки та її придатків; взяття мазків для бактеріоскопічного та цитологічного дослідження.За результатами огляду гінеколог ставить діагноз, за потреби призначає додаткові обстеження, лікування, дає рекомендації щодо підтримання жіночого здоров’я, профілактики захворювань, методів контрацепції чи правил планування вагітності. Також під час консультації гінеколог у Львові може проводити лікувальні маніпуляції, вводити та знімати внутрішньоматкову спіраль.

Додаткові методи діагностики у гінекології

Хороший гінеколог вже під час первинного огляду може помітити тривожні ознаки, але поставити максимально точний діагноз допоможуть додаткові обстеження та аналізи, які зазвичай призначаються після консультації гінеколога: УЗД органів малого тазу, молочних залоз;  Пайпель біопсія ендометрію, шийки матки; аналізи мазків на флору; цитологічне дослідження мазків з шийки матки та цервікального каналу (Пап-тест); аналізи на рівень гормонів.Наш медичний центр пропонує кілька пакетів діагностичних послуг, до яких крім консультації гінеколога у Львові входять УЗД, аналізи.

Методи лікування та профілактики гінекологічних хвороб

Після постановки діагнозу, виявлення причини проблем гінеколог розробляє схему лікування. У гінекології застосовуються різні методи: системна медикаментозна терапія, із застосуванням гормональних, антибактеріальних, нестероїдних протизапальних, кровоспинних засобів;  місцева медикаментозна терапія – спринцювання, введення тампонів, свічок, вагінальні ванночки; фізіотерапія – кріодеструкція, що є альтернативою хірургічним втручанням; вітамінотерапія; лікування із застосуванням вагінальних песаріїв, силіконових чи пластикових ортопедичних виробів, що підтримують органи малого тазу у фізіологічному положенні. Гінеколог у Львові під час прийому може підібрати та встановити песарій потрібної форми та розміру;
Гінеколог, окрім лікування захворювань репродуктивної сфери займається їх профілактикою. Важливими складовими профілактики гінекологічних хвороб є зміцнення загального імунітету, дотримання особистої гігієни, уникнення випадкових та незахищених статевих контактів, регулярне проходження гінекологічних чекапів. Ефективним профілактичним засобом є вакцинація. У кабінеті гінекології у Львові проводиться вакцинація від HPV (вірусу папіломи людини). HPV – найпоширеніша у світі інфекція з числа тих, що передаються статевим шляхом. Цей небезпечний вірус викликає появу статевих кондилом, рак шийки матки, рідше – інших статевих органів, прямої кишки.Окремий напрямок гінекологічних послуг – планування вагітності, складовими якого є консультування сімейних пар, що готуються до батьківства, розробка плану комплексного обстеження подружжя, виявлення проблем, що можуть завадити зачаттю та виношуванню дитини, встановлення причин жіночого безпліддя та його лікування.

Акушерські послуги

Чимало майбутніх мам бажає під час вагітності спостерігатися не у державній клініці гінекології (жіночій консультації), а у приватного гінеколога. Медичний центр «Перший сімейний» надає широкий перелік акушерських послуг: первинний огляд при постановці вагітної жінки на облік; регулярні огляди та консультації, призначення обстежень та аналіз їх результатів; передпологова консультація; огляд породіллі після виписки з пологового будинку; консультації спеціаліста з грудного вигодовування.

Гінекологія у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Кваліфіковані досвідчені гінекологи медичного центру «Перший сімейний ім. святого Єремії» допоможуть подбати про жіноче здоров’я, запобігти виникненню захворювань репродуктивної сфери або вчасно виявити та вилікувати їх. Надаються такі послуги: Консультація гінеколога Гінекологічний онкоскринінг Гінекологічний чекап (плановий комплексний огляд) Лікування молочниці, трихомоніазу, хламідіозу, гонореї, грибок, уреаплазма, генітальний герпес, мікоплазмоз, бактеріальний вагіноз та інших інфекцій, що передаються статевим шляхом Діагностика та лікування ендометріозу, оофориту, кольпіту, сальпінгіту, гідросальпінгіту та ін. Лікування ерозії Діагностика передракових захворювань шийки матки Корекція клімактеричного та передменструального синдромів Відновлення регулярності менструального циклу УЗД органів малого тазу та молочних залоз Вибір методу контрацепції Персоналізоване призначення оральних контрацептивів  Встановлення та видалення спіраліЗаписатися на прийом до гінеколога у Львові можна за допомогою форми на сайті.

Лікарі первинної медичної допомоги

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

сімейний лікар, приватний педіатр Шмигельська Марія Тарасівна

Шмигельська Марія Тарасівна

Лікар педіатр, сімейний лікар

Лікар загальної практики-сімейної медицини, педіатр, спеціаліст з гімнастики та масажів для новонароджених діток. 

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії

Illustration

Кенс Олена Володимирівна

лікар педіатр, дитячий алерголог

Лікар педіатр-алерголог-пульмонолог, кандидат наук, завершила навчання у Львівському національному медичну університеті ім. Данила Галицького.