+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Гінекологія

Гінекологія

Більшість жінок ігнорують регулярні профілактичні візити до гінеколога. Це обумовлено досить насиченим ритмом життя сучасної жінки, коли походи до лікаря не «вписуються» в щільний робочий графік. Але про справжню важливість профілактичних гінекологічних оглядів знають тільки самі лікарі, які щодня стикаються з запущеними захворюваннями, яких можна було уникнути, якщо б жінка своєчасно відвідала лікаря-гінеколога. Кваліфікований гінеколог у Львові веде прийом у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії».

Коли потрібна консультація гінеколога

Один-два рази на рік кожна жінка повинна обов'язково проходити огляд у гінеколога. Профілактичний огляд допомагає запобігти різним патологіям статевої системи. Перший візит до гінеколога повинен бути не пізніше 18 років або ж після початку статевого життя.

Підготовка до прийому гінеколога

Бажано запланувати запис до гінеколога на дні, коли немає менструації. Перед візитом до гінеколога необхідно: не вступати в сексуальні відносини за 3 дні до відвідування фахівця; за добу не спринцюватися та не вводити в піхву ніякі препарати (мазі, свічки та інше); безпосередньо перед консультацією гінеколога звільнити кишечник і сечовий міхур, прийняти душ без застосування антимікробних засобів.Нести з собою пелюшку, рушника, рукавички тощо не потрібно – ми забезпечимо всім необхідним для проведення огляду, вартість одноразового гінекологічного набору входить у вартість консультації гінеколога.Тільки лікар гінеколог зможе призначити відповідне лікування та відповісти на всі ваші запитання!

Illustration
Illustration
Illustration

Ціни на гінекологічні послуги 

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація та огляд гінеколога в кріслі

  750грн.


 • Повторна консультація лікаря гінеколога

  700грн.


 • Забір мазка

  100грн.


 • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування

  500грн.


 • Аспіраційна біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням, без загального знечулення

  900грн.


 • Введення внутрішньоматкової спіралі (без вартості спіралі)

  1300грн.


 • Видалення спіралі

  900грн.


Як проходить огляд гінеколога

У кабінеті гінеколога у Львові створена комфортна обстановка, а привітне, доброзичливе ставлення персоналу допомагає жінці подолати страх перед гінекологічним оглядом, який багато хто відчуває. Консультація гінеколога відбувається у кілька етапів: розмова з пацієнткою, опитування, під час якого лікар цікавиться наявними скаргами, особливостями інтимного життя, менструального циклу, перенесеними раніше захворюваннями, вивчає медичну документацію; загальний огляд, вимірювання зросту та ваги, оцінка тілобудови, оволосіння, стану шкіри, зовнішніх статевих органів та молочних залоз; зовнішній огляд статевих органів на гінекологічному кріслі; внутрішній огляд із застосуванням дзеркала (для жінок, що мали сексуальні контакти); бімануальне обстеження із пальпацією стінок піхви, матки та її придатків; взяття мазків для бактеріоскопічного та цитологічного дослідження.За результатами огляду гінеколог ставить діагноз, за потреби призначає додаткові обстеження, лікування, дає рекомендації щодо підтримання жіночого здоров’я, профілактики захворювань. Також під час консультації гінеколог у Львові може проводити лікувальні маніпуляції.

Додаткові методи діагностики у гінекології

Хороший гінеколог вже під час первинного огляду може помітити тривожні ознаки, але поставити максимально точний діагноз допоможуть додаткові обстеження та аналізи, які зазвичай призначаються після консультації гінеколога: УЗД органів малого тазу, молочних залоз;  Пайпель біопсія ендометрію, шийки матки; аналізи мазків на флору; цитологічне дослідження мазків з шийки матки та цервікального каналу (Пап-тест); аналізи на рівень гормонів.Наш медичний центр пропонує кілька пакетів діагностичних послуг, до яких крім консультації гінеколога у Львові входять УЗД, аналізи.

Методи лікування та профілактики гінекологічних хвороб

Після постановки діагнозу, виявлення причини проблем гінеколог розробляє схему лікування. У гінекології застосовуються різні методи: системна медикаментозна терапія, із застосуванням гормональних, антибактеріальних, нестероїдних протизапальних, кровоспинних засобів;  місцева медикаментозна терапія – спринцювання, введення тампонів, свічок, вагінальні ванночки; фізіотерапія – кріодеструкція, що є альтернативою хірургічним втручанням; вітамінотерапія; лікування із застосуванням вагінальних песаріїв, силіконових чи пластикових ортопедичних виробів, що підтримують органи малого тазу у фізіологічному положенні. Гінеколог у Львові під час прийому може підібрати та встановити песарій потрібної форми та розміру;
Гінеколог, окрім лікування захворювань статевої системи, займається їх профілактикою. Важливими складовими профілактики гінекологічних хвороб є зміцнення загального імунітету, дотримання особистої гігієни, уникнення випадкових та незахищених статевих контактів, регулярне проходження гінекологічних чекапів. Ефективним профілактичним засобом є вакцинація. У кабінеті гінекології у Львові проводиться вакцинація від HPV (вірусу папіломи людини). HPV – найпоширеніша у світі інфекція з числа тих, що передаються статевим шляхом.

Гінекологія у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Кваліфіковані досвідчені гінекологи медичного центру «Перший сімейний ім. святого Єремії» допоможуть подбати про жіноче здоров’я, запобігти виникненню захворювань статевої системиабо вчасно виявити та вилікувати їх. Надаються такі послуги: Консультація гінеколога Гінекологічний онкоскринінг Гінекологічний чекап (плановий комплексний огляд) УЗД органів малого тазу та молочних залозЗаписатися на прийом до гінеколога у Львові можна за допомогою форми на сайті.