+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація
 3. Енджерикс Б
Гардасил 4 (вакцинація від вірусу папіломи людини 6, 11, 16, 18 типів

Енджерикс Б

вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у дорослих

немає в наявності

 • Енджерикс -В

  400грн

 • Виробник

  ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія

 • Про вакцину

  профілактика вірусного гепатиту В, викликаного усіма відомими субтипами вірусу

 • Вік

  Дорослим від 19р.

 • Коли та як вакцинують Енджерикс

  Дорослим 3 дози - 1ша доза – в момент початку вакцинації, 2-га доза – через 1 місяць після 1-ї, 3-тя доза – через 6 місяців від початку вакцинації.Для людей із хронічними захворюваннями, чи із групи ризику може застосовуватись інша схема вакцинації. Детальніше проконсультує лікар під час огляду

 • Поєднання з іншими вакцинами

  Одночасне застосування вакцини Енджерикс™-В і стандартної дози HBIg не спричиняє зниження титрів антитіл до HBsAg у разі, якщо їх вводять у різні місця.

  Енджерикс™-В можна вводити разом з вакцинами для профілактики дифтерії-правця-кашлюку (АКДП), дифтерії-правця (АДП) і/або поліомієліту, якщо це не порушує схему імунізації, рекомендовану державними уповноваженими органами охорони здоров’я.

  Енджерикс™-В можна також вводити разом з вакцинами для профілактики кору-епідемічного паротиту-краснухи, вакциною для профілактики захворювання, викликаного Haemophilus influenzae типу b, вакциною для профілактики гепатиту А та вакциною для профілактики туберкульозу (БЦЖ).

  Енджерикс™-В можна також вводити разом з вакциною для профілактики захворювань, що спричиняються вірусом папіломи людини (Церварикс™).

  При застосуванні вакцини Енджерикс™-В одночасно з вакциною Церварикс™ (вакциною для профілактики захворювань, що викликаються вірусом папіломи людини) не було виявлено клінічного підтвердження втручання у імунну відповідь на антигени вірусу папіломи людини. Середній геометричний рівень антитіл до HBsAg при сумісному застосуванні цих вакцин був нижчим, але клінічне значення цього спостереження невідоме, оскільки рівень серопротекції залишається незміненим. Відсоток суб’єктів, у яких було досягнуто рівня антитіл HBsAg ≥ 10 МО/л при сумісному застосуванні становив 97,9 %, а при самостійному застосуванні вакцини Енджерикс™-В – 100 %.

  Різні ін’єкційні вакцини необхідно завжди вводити в різні місця.

  Взаємозамінність вакцин проти гепатиту В. Енджерикс™-В можна використовувати для завершення курсу первинної імунізації, розпочатого або з плазмопохідними, або з іншими генно-інженерними вакцинами для профілактики гепатиту В, або, якщо бажано провести повторну імунізацію, цю вакцину можна вводити особам, які раніше пройшли курс первинної імунізації плазмопохідними або іншими генно-інженерними вакцинами для профілактики гепатиту В.

 • Можливі побічні ефекти:

  Порушення з боку крові та лімфатичної системи
  Рідко: лімфаденопатія.
  Порушення з боку обміну речовин і харчування
  Часто: втрата апетиту.
  порушення психіки
  Дуже часто: дратівливість.
  Порушення з боку нервової системи
  Часто: головний біль (дуже часто у осіб молодше 16 років), сонливість.
  Нечасто: запаморочення.
  Рідко: парестезія.
  Порушення з боку шлунково-кишкового тракту
  Часто: нудота, блювота, діарея, болі в животі.
  Порушення з боку шкіри і підшкірних тканин
  Рідко: висип, свербіж, кропив’янка.
  Порушення з боку скелетно-м’язової та сполучної тканини
  Нечасто: біль у м’язах.
  Рідко: артралгія.
  загальні реакції
  Дуже часто: хворобливість і почервоніння в місці ін’єкції, стомлюваність.
  Часто: припухлість в місці ін’єкції, нездужання, реакції в місці введення (такі як ущільнення), підвищення температури (≥ 37,5 ° С).
  Нечасто: грипоподібний синдром.

 • Протипоказання:

  Гіперчутливість до будь-якої речовини або компонента вакцини. Вік до 19 років.
  Вакцинацію слід відкласти у разі захворювання, що супроводжується підвищенням температури або гострого захворювання.

Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї