+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація
 3. ДжіСі Флю
Гардасил 4 (вакцинація від вірусу папіломи людини 6, 11, 16, 18 типів

GC Flu ДжіСі Флю

ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ 2023-2024

ВАКЦИНА ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ

 • GC Flu ДжіСі Флю

  950грн

 • Виробник

  Грін Кросс Корпорейшн Корея

 • Про вакцину

  Вакцина для захворювання грипом 4х штамів (А та В) Імунітет формується впродовж 2-3тижнів.Тривалість імунітету після вакцинації залежить від вакцинного штаму і якправило, триває від 6 до12місяців.

 • Вік

  Дорослим та дітям від 6міс

 • Коли та як вакцинують GC Flu (ДжіСі Флю)

  Дорослим - одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація. Дітям від 6міс - одна доза 0.5 мл, рекомендовано щорічна ревакцинація (Дітям віком до 9 років, які раніше ніколи не вакцинувалися від грипу, другу дозу вакцини 0,5 мл потрібно ввести після першої з інтервалом щонайменше 4 тижні.)

 • Поєднання з іншими вакцинами

  Відсутні дані про одночасне застосування вакцини ДжіСі Флю Квадривалент з іншими вакцинами. Проте у разі, коли не можна уникнути комбінованого застосування, необхідно вводити вакцини в різні ін’єкційні ділянки. При цьому слід взяти до уваги, що збільшується ймовірність розвитку побічних реакцій.

 • Можливі побічні ефекти:

  Можливі місцеві реакції, такі як почервоніння, набряк і біль, та загальні реакції, такі як лихоманка, озноб, головний біль, підвищена втомлюваність і блювання. Такі реакції, як правило, минають впродовж 2-3 днів.

  Рідко може розвиватись гострий поширений енцефаломієліт.

  Після проведеного щеплення від грипу можлива хибнопозитивна реакція серологічних тестів ELISA на ВІЛ 1, гепатит С та особливо HTLV-1. Ці тимчасові хибнопозитивні результати можуть бути пов’язані з перехресною реакцією IgM, викликаною вакциною.

 • Протипоказання:

  Вакцинація препаратом протипоказана таким категоріям пацієнтів:

  - пацієнтам з гіперчутливістю до компонентів вакцини;
  - пацієнтам з гіперчутливістю до яєць та курячого білка, іншого курячого компонента;
  - пацієнтам з лихоманкою або недостатньою трофікою;
  - пацієнтам з хронічною нирковою або печінковою недостатністю, з гострими серцево-судинними та респіраторними захворюваннями, іншими інфекційними захворюваннями;
  - особам, у яких спостерігалися судоми впродовж 1 року перед щепленням;
  - пацієнтам із синдромом Гійєна - Барре протягом 6 тижнів після попередньої вакцинації проти грипу або пацієнтам з неврологічними розладами;
  - особам з імунодефіцитом;
  - пацієнтам до повного одужання або особам в інкубаційному періоді захворювання;
  - особам, у яких була лихоманка напередодні або симптоми алергії, наприклад, генералізований висип при попередній вакцинації

Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї