+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

Сімейний лікар

Сімейний лікар — лікар первинної медичної допомоги, який приймає дітей та дорослих, переважно членів однієї родини, знає спадкові хвороби, психологічний мікроклімат у сім’ї. Це значно ширше, ніж просто терапевт. 
Сімейний лікар має більш глибоку підготовку за суміжними спеціальностями, надає більший обсяг послуг. В обов’язки сімейного лікаря входить повноцінна діагностика, призначення досліджень, лікування пацієнта, профілактика захворювань. У більшості звернень до сімейного лікаря можливо обійтися без консультування у профільних фахівців.
У яких випадках необхідно звернутись до сімейного лікаря:● порушення роботи серцево-судинної системи; хвороби дихальної системи; захворювання ендокринної системи;● хвороби шлунково-кишкового тракту; хвороби сечовидільної системи; інфекційні хвороби, висипка; видача листка непрацездатності; видача листка непрацездатності; інше;
У медичному центрі «Перший сімейний» Ви отримаєте вичерпну консультацію та фахове лікування для всієї сім’ї, а сучасні методи діагностики та лабораторні дослідження, які ми використовуємо, допоможуть чітко встановити діагноз. З турботою про кожного пацієнта!

Illustration
Illustration

Ціни на послуги сімейного лікаря

Ваше здоров'я - наш найвищий пріоритет

 • Консультація сімейного лікаря, терапевта

  400грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта повторна 

  350грн

  в межах 1-го місяця

 • Консультація та огляд сімейного лікаря перед вакцинацією

  450грн

  Підбір вакцин, детальний опис

 • Комплексний огляд, пакет "Здоров"я жінки"

  3500грн

  - консультація сімейного лікаря- ЕКГ- Консультація вузького спеціаліста - УЗД щитоподібної з-зи, органів черевної порожнини та заочеревинного простору, малого тазу, молочні залози- ЗАК БАК ЗАС - Аналіз крові на віт.Д

 • Комплексний огляд, пакет "Здоров"я чоловіка"

  3100грн

  - консультація сімейного лікаря- ЕКГ- Консультація вузького спеціаліста - УЗД щитоподібної з-зи, органів черевної порожнини та заочеревинного простору(нирки, наднирники) сечового міхура, простати.- ЗАК БАК ЗАС - Аналіз крові на віт.Д

 • Електрокардіограма (ЕКГ)

  150грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта вдома

  1100грн

  - огляд сімейного лікаря- направлення до вузьких спеціалістів (за потреби)- призначення лікування та профілактичнх заходіа

 • Патронаж новонародженої дитини вдома

  1300грн

  - повний огляд малюка сімейним лікарем (педіатром)  Консультації щодо:- годування- вакцинації- комфортного клімату (температура, вологість, провітрювання)- прогулянки (тривалість, погодні умови)- гігієни- одягу- типові поблеми з якими можуть зіштовхнутись батьки у перші місяці після народження дитиниТакож, при необхідності, лікар направить маленького пацієнта на консультації до вузьких спеціалістів: невролога, офтальмолога, ортопеда тощо."

 • Патронаж новонародженої дитини вдома

  1100грн

  повторний візит

 • Бустрикс/Bustrix:

  650грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку; ацелюлярна очищена інактивована.
  Вік: діти від 4-х років життя та дорослі без вікових обмежень.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Бустрикс поліо/Bustrix Polio:

  1000грн.

  Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (ацелюлярний компонент) та поліомієліту (інактивована) (адсорбована, зі зменшеним вмістом антигенів)  Вік: від 3 роківВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A (Бельгія)

 • Гексаксим/Hexaxim:

  1550грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацелюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В рекомбінантна, поліомієліту (інактивована) та гемофільної інфекції типу В.
  Вік: дітям від 2-х місяців до 4 років 
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція)

 • Інфанрикс/Infanrrix:

  900грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюка
  активна імунізація дітей від 2-х місяців
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс Гекса/Infanrix Hexa:

  1800грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В.
  Вік: дітям від 2-х місяців до 5 років (включно).
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ/Infanrix IPV:

  1450грн.

  комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка та поліомієліту.
  - активна імунізація дітей від 2-х місяців;
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Інфанрикс ІПВ ХІБ/Infanrix IPV HIB:

  1600грн.

  – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту та захворювань, збудником яких є Haemophilusinfluenzae типу bВік: від 2-х місяців;Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Менакра/Menacra:

  1750грн.

  вакцина для профілактики менінгококових інфекцій (Vaccine meningococcae). Вік: дітям від 9 місяців; дорослим до 55 років.Виробник: Sanofi Pasteur Inc. (США).

 • Превенар 13/ Prevenar 13:

  2500грн.

  пневмококова полісахаридна кон'югована (тринадцятивалентна адсорбована) вакцина для активної імунізації для профілактики пневмонії та гострого середнього отиту, спричинених Streptococcus pneumoniae.Вік: дітям від 6-ти тижнів, дорослим та людям похилого віку.Виробник: Wyeth Pharmaceuticals (Великобританія).

 • Пріорикс/Priorix:

  550грн.

  комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи.Вік: дітям від 12 місяців та дорослим.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Ротарикс/Rotarix:

  850грн.

  вакцина для профілактики ротавірусного гастроентериту, яка містить живий ослаблений вірус, отриманий зі штаму ротавірусу людини.
  Вік: дітям у віці від 6 до 24 тижнів.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Синфлорикс/Synflorix:

  1200грн.

  вакцина для профілактики пневмококової інфекції (полісахаридний антиген) та нетипованої гемофільної інфекції, кон’югована, адсорбована
  Вік: дітям від 6-ти тижнів до 5 років (включно).
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Твінрикс/Twinrix:

  970грн.

  вакцина для профілактики гепатитів А (інактивована) і В (адсорбована).
  Вік: дітям від 1 року, підліткам, дорослим.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Тетраксим/Tetraxim:

  1100грн.

  вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини) та поліомієліту адсорбована, інактивована. Показана дітям, які мають протипоказання до введення живої поліомієлітної вакцини (ОПВ).
  Вік: дітям від 2-х місяців.
  Виробник: Sanofi Pasteur S.A. (Франція).

 • Хаврикс 720 (для дітей):

  560грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований.
  Вік: діти від 1 року до 18 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Хаврикс 1440 (для дорослих):

  800грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту А. До складу вакцини входить інактивований вірус гепатиту А (штам НM 175), адсорбований
  Вік: від 19 років.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія)

 • Церварикс/Cervarix:

  1350грн.

  вакцина для профілактики захворювань, викликаних вірусом папіломи людини (ВПЛ) типів 16 та 18. Застосовується для попередження випадків передракових захворювань (дисплазії) та раку шийки матки, вульви та піхви.
  Вік: для дівчаток від 9 років та жінок.
  Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Енджерикс-Б/Engerix-B:

  400грн.

  вакцина для профілактики вірусного гепатиту В у ДОРОСЛИХ (20 мкг – 1,0 мл), рекомбінантна (отримана методом молекулярного клонування).Вік: від 16 років.Виробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • ФСМЕ-Імун:

  1800грн.

  Вакцина для профілактики кліщового енцефаліту культуральна інактивована очищена сорбованаВік від 16 років.Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Бельгія НВ

 • Німенрикс/Nimenrix:

  1700грн.

  Вакцина для профілактики менінгококової інфекції серогруп A, C, W-135 та Y полісахаридна, кон’югованаВік від 12 місяцівВиробник: GlaxoSmithKline Biologicals S.A. (Бельгія).

 • Пентаксим/Pentaxim:

  1500грн.

  Для комбінованої профілактики дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та інвазивних інфекцій, викликаних Haemophilus influenzae типу b (таких як менінгіт, септицемія, целюліт, артрит, епіглотит тощо)Вік від 2 місяцівСанофі Пастер, Франція