+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Сімейна медицина
  3. ЕКГ

Електрокардіографія (ЕКГ)

Електрокардіографія (ЕКГ) – базове дослідження серця, яке входить у більшість із діагностичних обстежень чи так званих медоглядів.
Цей метод не новий . Першу електрокардіограму Віллем Ейнтговен записав ще у 1906році, проте його актуальність для визначення стану здоров’я серцево судинної системи не можливо переоцінити і сьогодні. Принцип роботи цього методу полягає у записі електричних імпульсів серця на спеціальний папір чи у електронному форматі.
У нашій медичній клініці ми пропонуємо пройти обстеження на сучасному цифровому електрокардіографі, а також отримати розшифрування (інтерпретацію) результатів у лікаря, безкоштовно для пацієнтів, що уклали декларацію у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»
Рекомендується пройти обстеження на електрокардіографі для здорових людей щорічно під час профілактичних оглядів (чекапів), так як деякі захворювання мають властивість проходити безсимптомно (ішемічна хвороба серця, порушення серцевого ритму та ін.).
Особливу увагу на дане обстеження рекомендується звернути людям із груп ризику: курцям, вагітним, з надлишковою вагою, особам що хворіли інфекційними захворюваннями.
Як проходить процедура запису ЕКГ: Лікар чи інший медичний працівник приєднують у спеціально визначені місця електроди, використовуючи спеціальний електропровідний, гіпоалергенний гель, та записують на пристрої покази. Розшифрування записів проводить виключно лікар. Процедура проходить швидко та безболісно.
Підготовка до проведення ЕКГ у Львові: Щоб зробити електрокардіограму особливої підготоки не потрібно. Як правило електрокардіограму роблять у стані спокою за винятком певних показів та рекомендацій лікаря. Перед проходженням обстеження необхідно виключити прийом кави, енергетиків, уникати надмірного споживання їжі.
Зробити ЕКГ електрокардіораму у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» можна зателефонувавши у клініку чи записатись он-лайн залишивши заявку на сайті

Результат дослідження пацієнт отримує одразу після процедури, та за необхідності пропонуємо консультацію фахівця

УЗД легень Львів
Illustration

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї