+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Лор

ЛОР у Львові: що лікує та як обрати

Illustration

ЛОР-захворювання, тобто, патології горла, носа та вух ― дуже розповсюджена серед дорослих та дітей проблема з масою неприємних та болючих симптомів. Діагностуванням та лікуванням хвороб цієї групи органів займається отоларинголог або ЛОР у Львові. Увага до сигналів свого організму та своєчасне звернення до надійного лікаря у медичному центрі «Першому сімейному ім. святого Єремії» ― гарантія результативного та швидкого лікування.

Кому потрібен ЛОР?

У яких випадках слід записуватись до приватного ЛОРа:
✱ порушення носового дихання, виділення чи носові кровотечі;✱ зниження гостроти нюху;✱ тривалий, інтенсивний кашель з нежиттю;✱ вушний біль, втрата слуху, закладеність, шум або поява виділень;✱ значні набряки чола, повік, щік, верхньої губи;✱ біль, свербіж, помітне почервоніння, набряк у горлі, поява видимих виразок на мигдалинах, ускладене ковтання;✱ хриплість голосу;✱ головний біль, відчуття тиску між бровами, біль у скронях.
Якщо ви помітили в себе описані вище симптоми у поєднанні зі збільшенням лімфовузлів та температури тіла ― слід якомога швидше записатися на консультацію до ЛОРа. Хропіння чи апное теж може стати приводом звернення до надійного фахівця, оскільки сигналізує про якісь негаразди з носоглоткою (травми, утворення поліпів, запальні процеси тощо).

Що лікує отоларинголог

Галузь медицини, яка займається вивченням причин виникнення, діагностикою та лікуванням патологій вух, носа та горла, ― називається отоларингологією. Ці органи пов’язані між собою в єдину систему, саме тому при появі проблем з чимось одним, існує висока ймовірність поширення запального процесу і на інші органи.
Протягом життя кожен з нас рано чи пізно стикається з різними отоларингологічними хворобами:✱ ангінами;✱ ринітами, сину ситами та гайморитами;✱ фарингітами, ларингітами;✱ втратою чи зміною голосу;✱ отитами.
Для того, щоб позбавитися від цих хвороб з найменшими втратами часу та сил, варто вчасно прийти на прийом до отоларинголога у Львові.

Ціни на послуги отоларинголога 

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація та огляд лікаря отоларинголога

  750грн.


 • Повторна консультація лікаря отоларинголога

  700грн.


 • Консультація лікаря отоларинголога он-лайн

  500грн.


 • Усунення сторонніх тіл із лор органів

  650грн.


 • Передня тампонада носа 

  350грн.


 • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування

  500грн.


 • Промивання носових ходів (за Проетцом)

  400грн.


 • Промивання лакун мигдаликів

  400грн.


 • Промивання сірчаної пробки з вуха

  400грн.


 • Продування слухової труби за Політцером

  300грн.


 • Пневмомасаж барабанної перетинки

  300грн.


 • Розкриття гематоми вушної раковини 

  700грн.


 • Розкриття фурункулу зовнішнього вуха

  700грн.


 • Розкриття фурункулу носа

  700грн.


 • Первинна хірургічна обробка рани зовнішнього вуха

  400грн.


 • Ендоназальні інʼєкції лікарів

  400грн.


 • Ендоларингеальні інсталяції

  400грн.

  Вливання ліків у гортань

Чому не слід ігнорувати проблеми з ЛОР-органами

Оскільки вухо, горло та ніс ― пов’язані у єдину систему, дуже важливо підтримувати їх нормальний стан та функціональність. Ці органи чуття:відповідають за виконання дихальної та голосової функції;беруть участь у процесі споживання їжі;допомагають отримувати інформацію про навколишнє середовище (звук, запах, смак).Тому, якщо один з органів системи зазнає травми чи ураження хвороботворними мікроорганізмами, це негативно позначиться на усьому організмі. Призведе до порушення деяких функцій чи спровокує більш серйозні ускладнення (глухота, порушення роботи імунної системи, надмірні навантаження на серце тощо).Також лікарі застерігають від самолікування та самостійного призначення медичних препаратів. Тому що, несерйозний, на перший погляд, нежить чи біль у горлі, якщо їх вчасно та ефективно не пролікувати, а замаскувати симптоматику льодяниками чи назальними краплями, швидко перейдуть у хронічні стадії. А на цьому етапі позбавитися від надокучливих симптомів та причин, що їх викликали, буде набагато складніше.

Як потрапити до хорошого ЛОРа у Львові?

Гарною запорукою результативного лікування будь-яких проблем зі здоров’ям, є вибір відповідального та досвідченого фахівця у своїй галузі. Саме такі лікарі прийматимуть вас у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії». Запишіться до хорошого ЛОРа у Львові та отримайте:
✱ уважне ставлення та індивідуальний підхід;✱ широкий вибір процедур та маніпуляцій;✱ ретельні дослідження на найсучаснішому обладнанні;✱ лікування за ефективними, новітніми та перевіреними методиками;✱ гнучку цінову політику та вигідні пропозиції.
До нашого центру звертаються з різними хворобами ЛОР-органів та отримують як екстрену допомогу, так і лікування чи певні процедури за призначенням. Наприклад:
✱ проведення передньої тампонади при носових кровотечах;✱ видалення сірчаної пробки, промивання слухових каналів, перевірка слуху;✱ промивання носа;✱ видалення сторонніх предметів зі слухових каналів чи носа;✱ обробка ран чи зняття швів;✱ інгаляції;✱ розкриття фурункулів;✱ вливання ліків.
Також до нас можна звернутися, якщо потребуєте огляду та консультації у дитячого ЛОРа у Львові.

Як записатись на прийом?

Ми будемо раді вітати вас у нашому медичному центрі за попереднім записом. Для цього потрібно зателефонувати нам або заповнити заявку на сайті. Приходьте на прийом за кілька хвилин до призначеного часу, щоб встигнути вирішити усі формальні питання, залишити в гардеробі верхній одяг та просто перевести подих перед розмовою з лікарем. У нас немає черг, тому ви не затримаєтесь в нашій клініці довше, аніж того вимагає огляд ЛОРа у Львові, проведення консультації чи призначеної процедури.Дозвольте нам попіклуватися про ваше здоров’я та відмінне самопочуття, адже саме це і є нашим пріоритетом!

Комплексні обстеження Check-Up

Як відбувається консультація в нашому центрі?

1

Анамнез

Кожна консультація в нашому медичному центрі розпочинається з докладного обговорення симптомів та збору історії хвороби, включаючи аналіз спадкових та інших факторів, що можуть впливати на стан здоров'я

2

Огляд

На наступному етапі лікар проводить фізичний огляд, забираючи матеріал для лабораторних аналізів, з використанням одноразових стерильних інструментів.

3

Діагностика

При необхідності можливе проведення додаткових інструментальних обстежень та лабораторних аналізів прямо під час консультації, а також інші маніпуляції

Переваги приватного лор у Львові:

Записатися на обстеження у нашій клініці можливо через вебсайт, соцмережі або телефон. Наш медичний центр у Львові пропонує:

Технології

Діагностику з використанням новітніх технологій для точного встановлення діагнозу та вибору лікування.

Чистота та конфіденційність

Комфортні умови, безпеку процедур та конфіденційність

Супровід

Супровід і підтримку на всіх етапах діагностики та лікування

Доступність

Широкий спектр послуг з можливістю отримання результатів електронною поштою. чи в особистому кабінеті

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід та експертний рівень послуг, зосереджуючись на зручності та відкритості для кожної пацієнтки.

Відгуки наших пацієнтів

Illustration

Ми цінуємо Вашу довіру!

Надання послуг на вищому рівні!
Професійні спеціалісти та вічливий персонал
Безпека та комфорт під час процедур приємно вразили ! Щиро дякую !
Рекомендую !!!

02.2024

Illustration

Vira Leshchyshyn

Відгук 5 зірок

Перший раз була в Медичному Центрі,я дуже задоволена відношенням, уважністю персоналу. Хочу відмітити роботу Отоларинголога Скиби Галини Євгенівної, професіоналізм. Дуже дякую, рекомендую!!!!!

02.2024

Illustration

Мирослава Ференц

Відгук 5 зірок

Доброго дня ! Робила повний чекап організму в цій клініці ! Задоволена усім ! Професійні лікарі ! Швидкий та точний результат обстеження! Особлива подяка лікарю гінекологу Борисовська Марʼяна Степанівна , робили повне УЗД обстеження, був поставлений правильний діагноз , дякую за допомогу, та своєчасне лікування !02.2024

Illustration

JP

Відгук 5 зірок

Хочеться залишити враження від роботи зі своїм сімейним лікарем Чикиречко Михайлом Андрійовичем. Навіть, якщо ти забуваєш подивитись свої аналізи - він тобі зателефонує, нагадає і попросить результати, щоб знати як тебе вести далі по лікуванню))) Тому дуже дякую за таку турботу і професіоналізм. Про мій шлунок ще так чітко не розказував мені ніхто, а п. Михайло навіть намалював на папірчику, щоб мені все було зрозуміло: що, звідки і чому. Зараз проходжу нову діагностику з п. Михайлом і дуже приємно, що це дійсно людина, яка прагне тобі допомогти і знайти відповіді. Щиро дякую!)

11.2023

Illustration

Яна Процюк

Відгук 5 зірок

Хочу подякувати за проведений масаж, працює як магія. За декілька сеансів, біль, який переслідував мене майже рік, відступив і зараз я можу спокійно працювати! 100% рекомендую11.2023

Illustration

Максим Різник

Відгук 5 зірок

Рекомендую заняття з кінезіотерапії, які допоможуть у лікуванні вашого опорно-рухового апарату, і особливо хочу подякувати спеціалісту Денису за кваліфіковане лікування моєї спини.😊11.2023

Illustration

Марта Лотоцька

Відгук 5 зірок

Добрий день,хочу залишити позитивний відгук про лікарку гінеколога Борисовська Марʼяна яка мені дуже допомогла,дуже хороше ставлення до пацієнтів,рекомендую всім цей медичний центр11.2023

Illustration

Лідія Мітик

Відгук 5 зірок

Маю підписану декларацію з Марією Тарасівною Шмигельською, дуже компетентний лікар, уважна, кваліфікована, завжди підбирає оптимальне лікування, не «перенавантажуючи» його. Найважливіше для мене - це можливість онлайн консультації, оскільки часто буваю закордоном і нема можливості приходити на огляд вживу, також Марія Тарасівна допомагає підібрати ліки, які є закордоном, що теж дуже важливо для мене. Зараз на всі 100% задоволена взаємодією з Марією Тарасівною і рекомендую її.

11.2023

Illustration

Христина Слобода

Відгук 5 зірок

Дуже приємний персонал) Окремо спасибі Марії Тарасівній, професіонал своєї справи)

11.2023

Illustration

Ігор Новак

Відгук 5 зірок

Велике спасибі лікарю ортопеду-травматологу Володимиру Ігоровичу та лікарю-реабілітологу,який проводить ЛФК та масажі Денису, поставили на ноги), професіонали своєї справи!11.2023

Illustration

Дж Джером

Відгук 5 зірок

Ніяк не знаходила часу написати відгук, але щоразу після прийому я виходжу ніби в мене день народження. Навіть коли діагноз кіста😂😂😂Марʼяна Степанівна просто найкращий лікар, якого я зустрічала. Дуже багато лікарів пройшла, але часто ніхто не міг нормально діагностувати та допомогти вилікувати. Жінки, просто якшо вагаєтесь - не пошкодуєте ніколи.Дякую вам за таких компетентних, приємних, ввічливих лікарів. А персонал на рецепції завжди дуже милий. Не вмію писати відгуки, але просто дякую, що ви такі є :)

11.2023

Illustration

Марта Прокоп'як

Відгук 5 зірок

Відвідували в центрі педіатра Кудриль. Дуже подобається, не перевантажує ліками, діагнози завжди вірні,і завжди на зв'язку. Також сподобався гінеколог, уважна, все зрозуміло поясню.11.2023

Illustration

Happy Travel

Відгук 5 зірок

Зверталась за консультацією і оглядом до лікаря Марʼяни, дуже хороший спеціаліст, все розповіла, пояснила, порадила, приписала все що потрібно, буду радити знайомим 🏻

11.2023

Illustration

Lesia Kostiv

Відгук 5 зірок

Дуже полюбила цей центр. Була тут на обліку під час вагітності і тепер воджу сюди дитину.Дуже зручно що можна укласти декларацію з терапевтом і педіатром і лікуватись безкоштовно)
Коли була вагітна кожного разу коли тільки захворію писала їм у вайбері і мене консультували і ВИЛІКОВУВАЛИ онлайн. Це для мене дуже важливо що не треба було зайвий раз їздити)
Одного разу я у себе в інстаграмі виставила сторіз що хворію і мені відразу в інстаграмі написав адміністратор центру, запропонували звʼязатись з лікарем,написали що пити і які аналізи здати😂 це було дуже мило і знову ж таки : вилікували!☺️
зараз воджу дитину до педіатра Марії Тарасівни і теж все подобається.
Ще дуже люблю людей,що сидять на рецепції (там або чоловік-він же адміністратор(?), або дівчина-медсестра(?), вибачте,треба було вивчити ваші імена, але ви - любов♥️)
Коли ми вирішили з чоловіком переїжджати в інше місто,я засмутилась,що доведеться міняти таку чудову клініку♥️

11.2023

Illustration

Ksiusha Afinova

Відгук 5 зірок

Вдячна лікарю-гінекологу Борисовській Марʼяні Степанівна за кваліфікований підхід до своєї справи, якісне лікування та рекомендації, вичерпні консультації, а також за людяність та доброзичливість. Однозначно буду рекомендувати знайомим!!! І сподіваюсь, що зустрічатися будемо тільки на планових оглядах😉


11.2023

Illustration

Ольга Скочиляс-Павлів

Відгук 5 зірок

Чудовий центр, професійні та ввічливі працівники. Особлива подяка лікарю Володимиру Ігорович професіонал з великої букви. Прийшла з проблемою постійних головних болів, до того була у багатьох клініках і виписували таблетки які помагали тільки підчас їх прийому. Пройшла курс у клініці і проблема пройшла без медекаментів. Велике дякую!


11.2023

Illustration

Юля Демкович

Відгук 5 зірок