+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Неврологія

Неврологія

Невропатолог або невролог - лікар, який займається діагностикою, лікуванням хворіб центральної (головний, спинний мозок) та периферичної (периферичні нерви та їх сплетення) нервової системи.
Найчастішими симптомами, з якими звертаються пацієнти до невролога є:
✱ Слабість в певних частинах тіла✱ Проблеми чутливості (затерпання, відчуття “повзання мурашок”, поколювання)✱ Головокружіння✱ Запаморочення✱ Після травм голови та шиї✱ Погіршення мови, пам’яті, уваги, сну, настрою✱ Порушення координації, рівноваги, ходи✱ Асиметрія обличчя, опущення повік, двоїння в очах ✱ Болі різної локалізації та характеру

Illustration
Illustration

Коли потрібно звернутися до лікаря-невролога?

Illustration
Illustration

Симптоми, при яких варто звернутися до невролога Головні болі - раптові, різкі, наростаючі.     Запаморочення, головокружіння, непритомність, переднепритомний стан.  Дезорієнтація у просторі;  Болі в кінцівках, спині, шиї, тілі. Оніміння рук та ніг, парези та паралічі; Лицьові болі - при поривах вітру, дотиках, під час розмови або пережовування їжі.М'язова слабкість, слабкість в руках та ногах. Хиткість ходи, загальне порушення координації рухів. Порушення сну, включаючи безсоння.  Панічні атаки Порушення зору - двоїння в очі, випадання частин полів зору, розмиті контури предметів і людей, «острівці» сліпоти.  Порушення мови - неможливість управляти мовою і губами, нездатність будувати грамотні фрази, відсутність мовлення, зміна голосу.  Неконтрольовані рухи руками або головою, мовні тики, неконтрольоване покашлювання або шмигання носом під час розмови, тремор  Опущення повіки.  Погіршення пам'яті.

Ціни на послуги лікаря невролога

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

  • Консультація невролога

    750грн


  • Консультація невролога повторна 

    700грн

    в межах 1-го місяця

  • Лікувально - медикаментозна блокада

    900грн

    із урахуванням препарату

  • Паравертебральне та посегментарне введення ліків

    700грн


Підготовка до консультації лікаря невролога у Львові:

    Перед оглядом лікаря не потрібно особливої підготовки. Бажано уникати надмірного споживання їжі, виключити прийом кави, енергетиків. Якщо у Вас чи Ваших близьких є хронічні захворювання – візьміть з собою висновки спеціалістів, та дослідження чи результати аналізів, які проводили попередньо. Якщо у пацієнта є розлади пам’яті, бажано проводити консультацію в присутності рідних, які можуть відповісти на деякі питання за пацієнта. 

Як проходить консультація лікаря - невролога?

1

Отримання інформації від пацієнта

   Прийшовши на прийом лікаря, пацієнт повідомляє свої скарги, тривалість хвороби, з чим, на його погляд, пов’язаний його стан і чим він вже лікувався.
Важливо не соромитись та не приховувати від фахівця інформацію про своє здоров’я, бо це може бути важливо для діагностики. Під час бесіди лікар звертає увагу на те, як пацієнт розмовляє, як будує речення. Це допомагає виявити когнітивні розлади, пов’язані з розумовою діяльністю. Манера розмови вказує на психоемоційний стан пацієнта. Кваліфікований лікар-невролог в клініці “Перший медичний імені святого Єремії” на першій консультації здатен розпізнати порушення головного мозку та відрізнити їх від психічних розладів.

Якщо пацієнт не здатний відповідати на питання, лікар опитує рідних. Це потрібно, щоб спеціаліст побачив повну картину захворювання. Особлива увага приділяється наявності травм та інфекцій, хронічних захворювань.
Вислухавши хворого, розпочинається огляд невролога з допомогою неврологічного молоточка та декількох нескладних проб. Оскільки рефлекси свідчать про функціональний стан нервової системи, їх перевірка є важливою та абсолютно безболісною.

2

Діагностика:

Оцінюються:
розмір та форма зіниць, реакція на світло, посмикування;
симетричність обличчя;
тонус м’язів тіла;
якість рухів пацієнта, наявність дефектів та аномалій розвитку рук та ніг;
сухожильні рефлекси;
координаційні можливості організму;
тактильна чутливість.

3

Додаткові обстеження

Для уточнення діагнозу та вибору правильного лікування деколи необхідно застосувати додаткові методи обстеження (лабораторні аналізи, інструментальні дослідження (КТ, МРТ, ЕЕГ, РЕГ, УЗД, Rg-графію) та консультацію суміжного спеціаліста (ендокринолога, кардіолога, окуліста, нейрохірурга ). Якщо ці обстеження вже є у пацієнта, то бажано взяти їх із собою на консультацію до невролога (невропатолога).

4

Встановлення дівгнозу та призначення лікування

    Відповідно до поставленого діагнозу, лікар призначає лікування (медикаменти, фіз. процедури, лікувальна фізкультура, масаж), при потребі повторний огляд. Важливо дотримуватись всіх рекомендацій доктора, тому що від цього залежить результат лікування.

5

Це зручно!

Усі дані обстежень, лабораторних аналізів та рекомендації і призначення лікаря окрім друкованого варіанту будуть також доступні в особистому кабінеті он-лайн, доступ до якого Ви отримаєте в клініці!!!