+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Дерматолог

Дерматолог

Шкіра – це найбільший орган людини, який виконує різноманітні функції для організму. Вона першою приймає на себе удар агресивних чинників зовнішнього середовища, вірусів, бактерій тощо. Та варто пам’ятати про те, що шкіра є часто відображенням порушення роботи внутрішніх органів чи систем. У таких випадках необхідна консультація не лише дерматолога, а й інших спеціалістів.У сучасній дерматології застосовують найновіші методи діагностики, які дають змогу встановити причину та збудника захворювання, а також підібрати ефективне лікування.

Консультація дерматолога у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» 

Дерматологія у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» – це провідні фахівці з великим досвідом, що постійно удосконалюють свої знання, та сучасне обладнання найкращих виробників.

Дерматолог – це лікар, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою різних захворювань шкіри, волосся і нігтів.

Illustration

Ціни на послуги лікаря дерматолога

Ваше здоров'я - наш найвищий пріоритет

 • Консультація дерматолога

  750грн.


 • Повторна консультація дерматолога

  700грн.


 • Інтерпритація лабораторних обстежень

  500грн.

  Корегування лікування після надходження результатів лабораторних досліджень

 • Цифрова дерматоскопія

  650грн.


 • Видалення бородавок методом кріодеструкції

  195грн.

  1шт

 • Видалення бородавок методом кріодеструкції

  325грн.

  2шт

 • Видалення бородавок методом кріодеструкції

  520грн.

  3-5шт

 • Видалення бородавок методом кріодеструкції

  690грн.

  більше 6шт

Лікарі медичного центру «Перший сімейний імені св. Єремії» допоможуть у лікуванні найпоширеніших симптомів та захворювань шкіри:  бородавок;  грибкових захворювань; екземи; псоріаз; шкіряні висипи, почервоніння, свербіж, зміна пігментації; дефекти шкіри (постакне, судинні сітки, темні круги під очима тощо); поява новоутворень (папіломи, фурункули, гематоми, бородавки, лишай, герпес); різні дерматити; простий герпес; суха та жирна шкіра, лущення шкіри; опік чи обмороження тканин; набряк шкіри; випадіння волося, алопеція; розеа; контагіозний молюск;

Які ще захворювання лікує лікар дерматолог у Львові

У літню пору багато людей зіштовхуються із так–званими сезонними захворюваннями, багато з яких є загостренням хронічних хворіб. Серед найрозповсюдженіших із них можна виділити: Літні дерматози: фітодерматит (алергія на рослини), фітофотодерматит (алергія на рослини та сонце); Алергія від укусів комах, укуси кліщів; Висівкоподібний лишай (білі плями після засмагання); Оніхомікоз (грибок) та оніходистрофія (зміни нігтів через травми та хвороби).
Причини цих захворювань можуть мати різне походження:
 хімічне  біологічне (фітодерматити від контакту із комахами, рослинами, тваринами, (борщівник, первоцвіт, пастернак та інші) фізичне (вплив температури чи сонячних променів) .

Прийом дерматолога в клініці «Перший сімейний імені св. Єремії» 

У разі якщо Ви чи Ваші близькі зіштовхнулися із хворобами шкіри – не варто зволікати із візитом до лікаря. Багато проблем із якими люди живуть в продовж тривалого часу, терплячи дискомфорт, та обмежуючи себе в різного роду видах діяльності лікує хороший лікар дерматолог у Львові і вже незабаром, вони перестануть бути проблемою.
Найкращі фахівці нашого медичного центру до Ваших послуг!
На прийомі у лікаря дерматолога Ви отримаєте: 
 консультація дерматолога у Львові; за потреби більшість аналізів та обстежень можна пройти на місці не виходячи з клініки; призначення для лікування.

ПЕРЕД ВІЗИТОМ ДО ДЕРМАТОЛОГА: Категорично забороняється мити і протирати уражені ділянки шкіри будь–якими дезінфікуючими засобами; Протягом 48 годин перед оглядом дерматолога на уражену ділянку не можна наносити лікарські препарати та мазі. У випадку якщо це необхідно – обов’язково проінформуйте про це лікаря.
Записатись на прийом до дерматолога, можна: завітавши в клініку, зателефонувавши за тел. 096 001 01 60, чи залишивши заявку на сайті

Лікар дерматолог

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

Марутяк Оксана Степанівна лікар дерматолог, лікар УЗД у Львові

Марутяк Оксана Степанівна

Лікар дерматолог, лікар УЗД

лікар дерматолог, лікар УЗД

«Лікар - це не професія, а спосіб життя...»