+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Сімейний лікар

Сімейний лікар

Сімейний лікар — лікар первинної ланки, який обслуговує пацієнтів різних вікових категорій. Зазвичай сімейний лікар тривалий час спостерігає усіх членів однієї родини, в курсі психологічної обстановки в сім’ї, спадкових захворювань. Послуги сімейного лікаря у Львові та інших містах України стали доступними відносно недавно, багато хто ототожнює його з терапевтом, але сімейний лікар — спеціаліст більш широкого профілю. Він глибше оволодів суміжними спеціальностями, надає розширений перелік послуг, в разі неускладненого перебігу хвороби може замінити більшість профільних фахівців.       Окрім первинної діагностики та призначення додаткових досліджень, лікування захворювань та їх профілактики (зокрема, методом вакцинації) сімейний лікар у Львові видає листки непрацездатності, довідки для дитячих закладів, виписки з медичної карти. 

Які хвороби лікує сімейний лікар

 Сімейні лікарі здійснюють діагностику, профілактику та лікування найпоширеніших хвороб різних органів та систем. Зокрема, до сфери їх компетенції входять:
 ГРВІ та простудні захворювання
 Кардіологічні захворювання, порушення роботи серцево-судинної системи
● Хвороби дихальної системи, ЛОР-органів
 Ендокринні розлади, порушення обміну речовин
 Хвороби шлунково-кишкового тракту, травної системи
 Хвороби сечовидільної системи (урологічні)
 Інфекційні хвороби
 Захворювання суглобів та хребта
 Неврологічні захворювання
● Офтальмологічні захворювання
Скористатися послугами сімейного лікаря у Львові пропонує медичний центр «Перший сімейний». Тут Ви отримаєте вичерпну консультацію та фахове лікування для всієї сім’ї, а сучасні методи діагностики та лабораторні дослідження, які ми використовуємо, допоможуть чітко встановити діагноз.
Дуже важливо обрати сімейного лікаря, який не просто спирається на власний досвід, а дотримується принципів доказової медицини. Це використання методів лікування з доведеною ефективністю та мінімальними ризиками, гнучкість, адаптація традиційних, роками відпрацьованих схем під особливості організму кожного окремого пацієнта. Такий підхід значно підвищує ефективність лікування та дозволяє уникнути марних витрат Ваших коштів. Запрошуємо завітати до нашого центру й обрати лікаря, у якого завжди можна отримати дійсно конструктивну пораду та ефективну допомогу.

З турботою про кожного пацієнта!

Illustration
Illustration

Лікарі первинної медичної допомоги

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

сімейний лікар, приватний педіатр Шмигельська Марія Тарасівна

Кудриль Юлія Петрівна

Сімейний лікар

Лікар загальної практики-сімейної медицини

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії

Ціни на послуги сімейного лікаря

Ваше здоров'я - наш найвищий пріоритет

 • Консультація сімейного лікаря, терапевта

  750грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта повторна 

  600грн

  в межах 1-го місяця

 • Консультація та огляд сімейного лікаря перед вакцинацією

  650грн

  Підбір вакцин, детальний опис

 • Консультація та огляд сімейного лікаря вдома

  1600грн

  в межах м. Львів- огляд сімейного лікаря
  - направлення до вузьких спеціалістів (за потреби)
  - призначення лікування та профілактичнх заходіа

 • Патронаж новонародженої дитини вдома

  1700грн

  - повний огляд малюка сімейним лікарем (педіатром)
  Консультації щодо:
  - годування
  - вакцинації
  - комфортного клімату (температура, вологість, провітрювання)
  - прогулянки (тривалість, погодні умови)
  - гігієни
  - одягу
  - типові поблеми з якими можуть зіштовхнутись батьки у перші місяці після народження дитини
  Також, при необхідності, лікар направить маленького пацієнта на консультації до вузьких спеціалістів: невролога, офтальмолога, ортопеда тощо."

 • Патронаж новонародженої дитини вдома

  1500грн

  повторний в межах м. Львів

З якими симптомами варто записатися до сімейного лікаря

Звернутись до сімейного лікаря необхідно у таких випадках: ознаки застуди, вірусної інфекції, підвищення температури, нежить, кашель, біль у горлі, головний біль, закладеність вуха; болі різноманітної локалізації; надто часте або уповільнене серцебиття (тахікардія, брадикардія), підвищений або знижений артеріальний тиск, болі в області серця, аритмія; запаморочення, проблеми з рівновагою, шум у вухах; нудота, розлади травлення, часта печія; висипка, почервоніння шкіри, свербіж; порушення сну, хронічна втома, емоційна лабільність; погіршення зору.Консультація сімейного лікаря необхідна людям, що, планують стати батьками, турбуються про здоров’я своєї дитини. Людям, що страждають на будь-які хронічні захворювання, відчувають загальне нездужання, але не розуміють його природи, також потрібен хороший сімейний лікар.

Як проходить прийом сімейного лікаря у Львові

      Сімейні лікарі у Львові ведуть прийом у клініках, поліклініках, медичних центрах, а також надають послуги на виїзді, вдома у пацієнта. Консультація сімейного лікаря в медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» чи вдома проходить у кілька етапів: якщо це первинний прийом, сімейний лікар знайомиться з новим пацієнтом, заводить амбулаторну картку, проводить опитування, вивчає медичну документацію, збирає анамнез; на повторній консультації також опитує пацієнта, цікавиться скаргами, змінами, що відбулися з моменту останнього прийому, вивчає результати досліджень, що призначив минулого разу; проводить фізікальне обстеження, оглядає пацієнта, вислуховує, простукує, промацує внутрішні органи, може виміряти тиск, пульс, температуру, зріст та вагу; після огляду призначає додаткові обстеження, в разі потреби – консультації вузьких спеціалістів.     Якщо сімейний лікар виявив ознаки хвороби, то ставить діагноз та призначає лікування, якщо пацієнт здоровий, дає рекомендації щодо профілактики захворювань. Якщо метою консультації є підготовка до вакцинації, сімейний лікар переконується у відсутності протипоказань та докладно розповідає про існуючі вакцини, рекомендує оптимальний для конкретної людини препарат. На завершення прийому сімейний лікар у Львові може виписати довідку про стан здоров’я, листок непрацездатності, за потреби призначає повторну консультацію.

Які обстеження призначає сімейний лікар

Найчастіше сімейний лікар призначає:електрокардіографію; УЗД різних груп внутрішніх органів, щитоподібної залози (в залежності від симптомів, скарг); загальні аналізи крові та сечі, біохімічний аналіз крові.

Які методи лікування застосовує

     Сімейний лікар призначає та здійснює лікування консервативними методами, розробляє для кожного пацієнта індивідуальний план лікування, складовими якого можуть бути: медикаментозна терапія; фізіотерапевтичні процедури; дієтотерапія; лікувальна фізкультура, масаж; дотримання певного режиму.
Якщо амбулаторне лікування неможливе, сімейний лікар виписує направлення на госпіталізацію у стаціонар клініки, де працює, або іншого медичного закладу.

Сімейний лікар у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії"

     Приватний сімейний лікар, що веде прийом у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії» — це кваліфікований досвідчений спеціаліст, якому можна довірити турботу про здоров’я усіх членів родини. Сімейний лікар у Львові надає такі послуги: спостереження за станом здоров’я в динаміці; діагностика та призначення лікування широкого переліку захворювань; огляд, консультація вдома; патронаж новонародженої дитини вдома; обстеження та консультування перед вакцинацією, допомога у підборі вакцин; проведення вакцинації дітей та дорослих; вимірювання артеріального тиску, ЕКГ; призначення додаткових обстежень, консультацій профільних спеціалістів; консультації щодо здорового способу життя, харчування, профілактики захворювань; виписка медичних документів, рецептів за програмою «Доступні ліки».     Послугами приватного сімейного лікаря медцентру «Перший сімейний» можна скористатися безкоштовно, у межах гарантій НСЗУ, якщо підписати декларацію про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу.