+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. НСЗУ

Укладання договору з сімейним лікарем

 • Консультація-знайомство із лікарем перед укладенням декларації

  0грн

  Коротке 15хв знайомство із лікарем


Illustration

Медичний центр «Перший сімейний ім. святого Єремії» та Національна Служба Здоров'я України (НСЗУ) уклали договір про співпрацю!З 23 березня 2021 у приватному медичному центі «Перший сімейний ім. Святого Єремії» раді запропонувати нашим пацієнтам укладати договори з лікарями первинної ланки (сімейні лікарі, педіатри та терапевти) для безоплатного обслуговування в межах пакету послуг гарантованого національною службою здоров’я України
Запрошуємо до укладання договору з сімейним лікарями, педіатрами, терапевтами в межах якого пацієнти можуть безкоштовно отримати медичні послуги, передбачені Наказом Міністерства Охорони Здоров’я «Про затвердження Порядку надання первинної медичної допомоги» від 19.03.2018 р. З повним переліком медичних послуг у межах первинної медичної допомоги за групами пацієнтів можна ознайомитися на сайті МОЗ.
Для отримання інформації про графік роботи лікарів та для запису на прийом, телефонуйте: 096 001 01 60.

Illustration
 • Пакет медичних послуг у твого сімейного лікаря

  Лікар первинки – сімейний лікар, терапевт і педіатр – той, кого пацієнт бачить першим, коли звертається по медичну допомогу. Цей лікар спостерігає за здоров’ям пацієнта, ставить діагнози та лікує найпоширеніші хвороби.
  У сімейного лікаря, терапевта, педіатра безоплатно можна отримати такі послуги:1. Динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів, в тому числі - із діагностованими хронічними захворюваннями;2. Діагностика та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь патологічних, фізіологічних (під час вагітності) станів тощо. 3. Вакцинація дітей і дорослих за Національним календарем щеплень .4. Надання консультацій (наприклад, щодо дієти, здорового способу життя тощо). 5. Ведення неускладненої вагітності.6. Направлення до вузьких спеціалістів.7. Надання окремих послуг паліативної допомоги пацієнтам.8. Рецепти на ліки, зокрема за програмою «Доступні ліки».9. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою. 10. Загальний аналіз сечі.11. Вимірювання рівня глюкози та холестерину, тропоніни. 12. Швидкі тести на вагітність, ВІЛ, вірусні гепатити.13. Вимірювання тиску, ваги, зросту, окружності талії. 14. Електрокардіограма.15. Довідки, листки непрацездатності.16. Сертифікат про вакцинацію (паспорт вацинації)

 • Які аналізи та тести можна зробити безоплатно у свого лікаря?

  Пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, може отримати безоплатно - тобто без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів - низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів. Серед них - 4 лабораторні дослідження та 4 швидких тести.
  1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою2. Загальний аналіз сечі3. Глюкоза крові4. Загальний холестерин5. Швидкий тест на вагітність6. Швидкий тест на тропонін7. Швидкий тест на ВІЛ8. Швидкий тест на вірусні гепатити
  За потреби проведення лабораторних досліджень лікар виписує направлення на аналіз та скеровує пацієнта до лабораторії закладу, або - до надавача цієї послуги, з яким заклад має відповідний договір про співпрацю. Це може бути лабораторія як комунального, так і приватного закладу.
  Вакуумну пробірку (вакутайнер) для аналізу крові, рукавички, спиртову серветку/вату/спирт, шприц, контейнер для збору сечі пацієнт НЕ МАЄ приносити або оплачувати додатково. Їх наявність забезпечує заклад первинної медичної допомоги. Якщо лікар вважає доцільним проведення цих лабораторних досліджень, треба запитати в нього, де можна отримати контейнер для збору сечі - у нього на прийомі, в кабінеті забору аналізів чи в лабораторії, що здійснить це дослідження за його направленням.
  У разі необхідності проведення швидких тестів на віруси, вагітність, глюкозу крові та тропоніни їх можна пройти або безпосередньо на прийомі у лікаря, або в маніпуляційному кабінеті закладу. Кожна установа цей процес організовує по-своєму. Але незмінним залишається те, що всі витратні матеріали входять до вартості послуг ПМД, які оплачує за договором Національна служба здоров'я України закладу-партнеру.
  Партнерами НСЗУ є 1349 закладів ПМД. В електронній системі охорони здоров'я зареєстровані 22 535 лікарів. Серед них більше 74% - це сімейні лікарі, про вибір яких подали декларації майже 21 млн пацієнтів, більше 15% - терапевти, до яких подано трохи більше 4 млн декларацій, майже 11% - педіатри, яких обрали 3 млн пацієнтів. Кожен з лікарів первинки при потребі може направити свого пацієнта на проведення необхідного діагностичного лабораторного дослідження або зробити швидкий тест абсолютно безоплатно.

 • Роз’яснення умов надання первинної медичної допомоги (ПМД) пацієнтам, лікарями які надають ПМД у медичному центрі «Перший сімейний імені святого Єремії»

  1) Порядок надання послуг ПМДПацієнт, який уклав договір про надання ПМД з ФОП Мельник Зоряна Степанівна (далі – декларант) може розпочати отримувати ПМД у ФОП Мельник Зоряна Степанівна (далі – Медичний центр), лише після того, як система e-Health активує дані пацієнта. Цей процес може становити від 24 годин до 7 днів з моменту укладення декларації.Надання здійснюється відповідно до режиму роботи Медичного центру та годин прийому пацієнтів лікарем з надання ПМД (Розділ ІІ п.10 Наказу МОЗ України №504 від 19.03.2018р.).Усім декларантам, в тому числі з хронічними захворюваннями, а також для проходження профілактичних оглядів медична допомога надається планово, в рамках робочих годин лікаря з надання ПМД (далі – довіреного лікаря). При відсутності вільних годин прийому довіреного лікаря, декларант має можливість отримати цю послугу у іншого лікаря Медичного центру на комерційній основі.У випадку звернення декларанта у якого зафіксовано гострий стан (підвищена температура тіла з респіраторними проявами, гіпертонічний криз, гострий живіт тощо, стан який потребує термінового огляду лікаря):1) Декларант повинен записатись на прийом до свого довіреного лікаря на найближчий час прийому;2) У випадку відсутності вільних годин прийому у довіреного лікаря у день звернення, декларанту пропонується пройти обстеження у найближчий можливий час у іншого лікаря з надання ПМД за умови наявності вільних годин;3) У випадку відсутності можливості запису до будь-якого лікаря з надання ПМД декларанту пропонується здійснити запис на найближчу можливу дату – на комерційній основі.У разі виникнення невідкладного стану при гострому розладі фізичного чи психічного здоров’я пацієнта, внаслідок якого пацієнт потребує екстреної, вторинної (спеціалізованої) або третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, якщо такий розлад стався під час прийому пацієнта лікарем з надання ПМД, лікар з надання ПМД повинен викликати бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги та до її прибуття надати пацієнту відповідну медичну допомогу.ПМД надається пацієнтам відповідно до режиму роботи, який самостійно визначається Медичним центром. З даною інформацією декларанти можуть ознайомитись на сайті 1simeinyi.com.ua, приміщенні Медичного центру або за номером телефону 096 001 01 60.
  Усі консультації лікарів вторинної та третинної медичної допомоги та аналізи, які не входять в перелік надання ПМД або які було пройдено/здано декларантом без скерування довіреного лікаря, надаються декларантам на комерційній основі відповідно до «Переліку послуг та їх вартості», які діють у Медичному центрі. 2) Обслуговування декларантів на час відсутності довіреного лікаря (відпустка, відрядження, перебування на лікарняному тощо)З метою забезпечення безперервного надання ПМД у випадку відсутності довіреного лікаря (відпустка, відрядження, перебування на лікарняному, тощо) декларантам пропонується пройти обстеження у іншого лікаря з надання ПМД на безкоштовній основі, відповідно до графіку роботи або у будь-якого лікаря Медичного центру, який не надає ПМД – на комерційній основі. 3) Порядок проведення профілактичних оглядів.Довірені лікарі (педіатри або сімейні лікарі) здійснюють первинний патронаж до новонародженого лише після підписання декларації з новонародженим від імені законних представників та після узгодження часу виїзду із самим лікарем.Профілактичні огляди дітей здійснюються з такою періодичністю:· Не менше 1 разу до місячного віку за умови заключення і підтвердження декларації.· Дітей, віком до одного року: у віці до 6 місяців щомісячно, потім в 9 та 12 місяців лікар оглядає дитину в амбулаторних умовах.· З 1 року до 3 років профілактичний огляд проводиться 1 раз на 6 місяців.· З трьох років один раз на рік.Огляд дитини перед початком відвідування дошкільного навчального закладу та школи, між класами, перед вступом у ВУЗ проводиться довіреним лікарем безкоштовно, а вузькими спеціалістами – на комерційній основі.Дорослі пацієнти можуть пройти безкоштовно профілактичний огляд у терапевта або сімейного лікаря 1 раз на рік згідно порядку надання ПМД. Рішення про необхідність виїзду приймає лікар, з яким підписана декларація, після особистого спілкування з пацієнтом. 4) Безкоштовні аналізиЗа скеруванням довіреного лікаря з надання ПМД після огляду декларант безкоштовно може здати (згідно наказу МОЗ України №504 від 19.03.2018р.):1. Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою.2. Загальний аналіз сечі.3. Глюкоза крові.4. Загальний холестерин.5. Вимірювання артеріального тиску.6. Електрокардіограма.7. Вимірювання ваги, зросту, окружності талії.8. Швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити, SARS CoV-2. Здача даних аналізів є рекомендованою для декларантів 1 раз на рік (профілактично), але в процесі лікування аналізи можуть здаватись для корекції лікування у необхідний кількості (за умови наявності скерування довіреного лікаря).Якщо пацієнт з приводу будь-якого захворювання, в т.ч. гострого стану здає аналізи без скерування довіреного лікаря, то оплачує їх самостійно відповідно до цін зазначених в «Переліку послуг та їх вартості». 5) Порядок видачі рецепту за Урядовою програмою «Доступні ліки»Згідно урядової програм «Доступні ліки» декларанти можуть отримати ліки у відповідності до визначеного переліку діючих речовин препаратів, які входять до програми «Доступні ліки».Виписування рецептів здійснюватися лише під час надання консультативної допомоги під час прийому в Медичному центрі. При виїзді на дім виписка рецептів по Програмі «Доступні ліки» не проводиться.Порядок виписування рецептів здійснюється відповідно до Наказу МОЗ України № 360 від 19.07.2005р. «Про затвердження Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків».
  Для одержання ліків безкоштовно або з частковою доплатою декларант повинен звернутись в аптеку з позначкою «Доступні ліки».6) Умови отримання довідокУ випадку необхідності отримання довідки, декларант повинен уточнити в довіреного лікаря можливість її отримання (чи входить в компетенцію даного лікаря та Медичного центру в цілому видавати такі довідки). У випадку підтвердження можливості отримання необхідної довідки декларанти можуть отримати її в плановому порядку, в рамках робочих годин довіреного лікаря на безкоштовній основі.У випадку небажання/відсутності можливості очікувати планового візиту, декларант може отримати необхідні довідки у іншого лікаря Медичного центру на комерційній основі, за умови, що видача таких довідок входить в компетенцію даного лікаря та Медичного центру в цілому.

 • Перелік необхідних документів для підписання декларації:

   - Паспорт громадянина України, або посвітка на проживання для не громадян - Ідеентифікаційний номер - Секретне слово (комбінація з 6ти символів) - Контактний номер телефону - Контактна особа на випадок екстренних ситуацій (П. І. Пб. та номер телефону) - Свідоцтво про народження (для дітей) - Адреса фактичного місця проживання

Лікарі з якими можна підписати декларацію

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії