+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Ендокринологія

Ендокринологія

Ендокринолог — це лікар який займається лікуванням ендокринної системи вашого організму, яка створює баланс у роботі внутрішніх органів. Зазвичай ми часто ігноруємо або просто не помічаємо сигнальних “дзвіночків” нашого організму, які вказують на певні порушення, тому візит до лікаря-ендокринолога повинен бути профілактичним не менше одного разу на рік. Пропоную детальніше ознайомитись із специфікою роботи ендокринолога, а також загальною симптоматикою, яка може вказувати на певні захворювання.

Тож що лікує ендокринолог?

 захворювання щитоподібної залози (аутоімунний тиреоїдит, гіпо- та гіпертиреоз, вузловий зоб та ін) захворювання яєчників (у жінок) та яєчок (у чоловіків) захворювання гіпоталамуса захворювання гіпофізу захворювання наднирників захворювання підшлункової залози корегує гормональний фон допомагає у лікуванні безпліддя та ін.● лікування та супровід хворих із цукровим діабетом

Illustration
Illustration

Коли потрібно звернутися до лікаря-ендокринолога?

Illustration
Illustration

Якщо ви спостерігаєте один або більше з наступних симптомів:  втома без видимих причин, слабкість та сонливість; депресія, пригніченість,часті перепади настрою; тремор в руках/ногах; збільшення чи зменшення ваги за короткий період, без зміни способу життя;● знижений апетит, нудота, спрага;  порушення менструального циклу;  виділення молока з молочних залоз поза періодом вигодовування, чи відсутність лактації після пологів;  знижена уваги та концентрації;  погіршення сну;  підвищена пітливість; болі в суглобах;●  напади прискореного серцебиття, перепади артеріального тиску;●  набряк обличчя та кінцівок;●  погіршення стану нігтів та волосся;●  посилений ріст чи ламкість волосся, поява стрій;●  закрепи тощо.
У випадку виявлення вищеперелічених симптомів, варто звернутися на консультацію до лікаря-ендокринолога, для своєчасної діагностики та призначення лікування.

Ціни на послуги лікаря ендокринолога

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація ендокринолога

  750 грн.


 • Повторна консультація ендокринолога

  700 грн.


 • Пакет здоров'я щитоподібної залози

  2450 грн.

  ► Консультація ендокринолога► УЗД щитоподібної залози► Аутоімунні порушення щитоподібної залози:
  - Тиреотропний гормон (TSH)
  - Тироксин вільний (FT4)
  - Трийодтиронін вільний (FT3)
  - Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ)
  - Антитіла до тиреопероксидази (АТ до ТПО)

Скористатися послугами ендокринолога у Львові можна у медичному центрі “Перший сімейний ім. Святого Єремії”, це лікар вищої категорії з багаторічним стажем роботи, який не тільки проведе діагностику в роботі вашого організму, але й надасть профілактичні рекомендації для попередження захворювання. Пам’ятайте, чим швидше ви звернетеся до лікаря, тим швидше встановите причину (ідеально якщо це на початковій стадії) та почнете ефективне лікування.

Як проходить прийом лікаря-ендокринолога у Львові

Консультація ендокринолога у Медичному центрі “Святого Єремії” відбувається у наступних етапах: під час первинного прийому лікар намагається якомога більше отримати інформації про спосіб життя пацієнта, його звички, перенесені захворювання для оцінки загального стану та встановлення достовірного діагнозу, чи направлення на необхідні обстеження. Також під час прийому проводиться збір антропометричних даних (зріст, вага), вимірюється артеріальний тиск, пульс, сатурацію легень, оглядає слизові оболонки тіла та ін. при повторному зверненні, лікар опирається на показники досліджень, а також на те, чи відбулись зміни загального самопочуття на фоні призначень. При потребі надає додаткові рекомендації з приводу ліків чи дообстежень, опираючись на міжнародну доказову медицину.
Якщо ендокринолог виявила зміни з приводу вашого здоров’я, вона виставляє попередній діагноз, скеровує на дообстеження чи на консультацію до інших фахівців. Якщо відхилень у роботі внутрішніх органів та систем не виявлено, надає загальні профілактичні рекомендації для попередження захворювання. Опісля прийому ендокринолог у Львові створює виписку, у якій описує проведену консультацію та рекомендації, за потреби призначає повторну консультацію.

На які обстеження скеровує ендокринолог?

 ультразвукове дослідження органів; лабораторна діагностика комп’ютерна томографія та інші діагностичні обстеження

Які методи лікування застосовує

Лікар-ендокринолог у призначенні лікування опирається на міжнародні стандарти доказової медицини, враховуючи індивідуальність кожного з вас : медикаментозна терапія; дієтотерапія; дотримання певного режиму в окремих випадках можливе скерування на оперативне втручання.тажем роботи, який не тільки проведе діагностику в роботі вашого організму, але й надасть профілактичні рекомендації для попередження захворювання. Пам’ятайте, чим швидше ви звернетеся до лікаря, тим швидше встановите причину (ідеально якщо це на початковій стадії) та почнете ефективне лікування.

Ендокринолог у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Ендокринолог Медичного центру «Перший сімейний ім. Святого Єремії» — це висококваліфікований спеціаліст, лікар вищої категорії, професіоналізм якого базується на багаторічному досвіді роботи у стаціонарі, який під час прийому наділить вас особливою турботою та увагою, а в подальшому зуміє стати найкращим порадником та другом.