+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Терапія

Терапія

Лікар-терапевт - це перший спеціаліст, до якого звертаються пацієнти. Це лікар, без якого не обходиться сучасний медичний заклад. Терапевт - це спеціаліст широкого профілю, він першим проводить огляд, призначає додаткові аналізи, виписує лікування або направляє до більш вузького спеціаліста. Крім цього спеціаліст проводить профілактичні огляди, займається оформленням лікарняних листів, консультує пацієнтів, визначає необхідність подальшого лікування. 
Лікар-терапевт у Львові приймає в медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії”. Записатися на прийом можна по телефону та на сайті.

Терапевтичні послуги в медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії”

Приватний терапевт у Львові здійснює діагностику та лікування великої кількості захворювань, які вражають внутрішні органи. Консультація терапевта та огляд - це невід’ємна частина роботи, яка допомагає встановити правильний і точний діагноз. За потреби лікар призначає додаткові аналізи, які полегшують проведення диференційної діагностики.У медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії” лікар-терапевт надає такі послуги: Консультація лікаря терапевта з консультаційним висновком. Обстеження всього організму. Призначення лабораторної та інструментальної діагностики, розшифровка та інтерпретація аналізів. Направлення до вузькоспеціалізованих лікарів (кардіолог, ендокринолог, гастроентеролог та інші). Постановка діагнозу та складання плану лікування. Регулярне планове спостереження за пацієнтами з деякими хронічними станами внутрішніх органів. Корекція схеми лікування, попередження загострень. Терапія гострих та хронічних станів серцево-судинної системи, залоз ендокринної системи, гострих вірусних респіраторних станів, системи шлунково-кишкового тракту та органів дихання. Призначення лікувальної фізкультури, контроль проведення вправ на повторних консультаціях, призначення фізіотерапевтичних процедур. Постановка на диспансеризацію. Проведення профілактичних медоглядів. Обстеження перед хірургічними операціями. Обстеження перед вакцинацією. Обстеження вагітних жінок. Оформлення медичних книжок, лікарняних листів, довідок для навчальних закладів та при працевлаштуванні. А також довідок для відвідування спортивних секцій, бассейна. Отримання прав водія.  Оформлення санаторно-курортних карт, медичних книжок, лікарняних листів, довідок для навчання, працевлаштування, відвідування спортивних закладів, отримання прав водія

Коли варто звернутися до лікаря-терапевта?

 Якщо вас турбують наступні симптоми: частий та сильний головний біль; слабкість та втомленість зранку; біль в будь-якій частині тіла; відсутність апетиту; апатія; симптоми ГВРЗ (кашель, нежить, біль у горлі); постійна тошнота; підвищення температури до 37 градусів; скачки температури; ломота у тілі. 

Illustration
Illustration

Лікарі терапевти

«Недостатньо бути лікарем, треба ще вміти допомогти» Б. Брехт

приватний терапевт Мельник Лілія Володимирівна

Мельник Лілія Володимирівна

Лікар терапевт

Лікар терапевт-ендокринолог вищої категорії

Чикеречко Михайло Андрійович, приватний лікар терапевт

Чикеречко Михайло Андрійович

лікар терапевт

Лікар терапевт вищої категорії

Ціни на послуги лікаря терапевта

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація сімейного лікаря, терапевта

  750грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта повторна 

  600грн

  в межах 1-го місяця

 • Електрокрдіограма (ЕКГ)

  250грн


 • Консультація сімейного лікаря, терапевта вдома

  1600грн

  - огляд сімейного лікаря- направлення до вузьких спеціалістів (за потреби)- призначення лікування та профілактичних заходів

Які захворювання лікує лікар-терапевт?

Терапевт - це спеціаліст широкого профілю. До нього звертаються з такими захворюваннями: гострі вірусні респіраторні інфекції та простуди; Covid-19 та пост-реабілітація після одужання. серцево-судинні патології (гіпертонія, стенокардія, атеросклероз); патології опорно-рухового апарату (гастрит, артроз, остеохондроз); порушення сну; порушення роботи органів травлення (гастрит, диспепсія, симптом роздратованного кишечника); патології дихальної системи (бронхіальна астма, бронхіт, пневмонія); патології сечостатевої системи (цистит, нефрит, сечокам’яна хвороба).

Переваги консультації терапевта в медичному центрі “Перший сімейний ім. святого Єремії” у Львові

Приватний медичний центр з терапевтичним відділенням - це лікарі вищої категорії, сучасна апаратура, перевірені методи лікування. Лікарі-терапевти постійно підвищують рівень кваліфікації, відвідують медичні конференції та лекції відомих лікарів. 
Медичний центр співпрацює з відомими лабораторіями, які швидко та надійно проводять необхідні тести та передають отримані результати, а самі аналізи можна здати не виходячи із клініки. Отже пацієнт, який звернувся до лікаря-терапевта у Львові, отримує повноцінну комплексну допомогу.  Також спеціалісти медичного центру “Перший сімейний ім. святого Єремії” намагаються зробити усе, щоб пацієнт почував себе комфортно на всіх етапах, починаючи від запису до очного прийому у лікаря-терапевта. Записатись до клініки можна зателефонувавши на рецепцію, або онлайн на сайті. Для цього натисніть клавішу “записатись на прийом” та заповніть коротку інформаційну форму. 
Наші співробітники формують графік прийому таким чином, щоб пацієнти не чекали в довгих чергах. Та якщо ви прийшли раніше, або щось пішло не по плану, у нас є Wi-Fi в зоні очікування.
Ми вважаємо, що запорука успіху будь-якого лікування - комплексний всесторонній підхід. за потреби терапевт погоджує наступні дії з іншими колегами, які займаються більш вузьконаправленною спеціальністю.

Як проходить консультація терапевта

Консультація відбувається в затишному кабінеті, який оснащено усім необхідним. Перш за все приватний лікар-терапевт опитує пацієнта, збирає скарги та анамнез хвороби, життя. Обов’язково приділяється увага хронічним станам, родинним особливостям та схильностям до деяких хвороб. Лікар-терапевт визначає наявність алергічних реакцій, необхідність прийому деяких ліків, кількість операцій, які були зроблені пацієнту. Наступний обов’язковий етап - фізикальне обстеження. на консультації лікар проводить огляд, пальпує, перкутує та асукультує окремі ділянки тіла (за потреби). Вимірюється тиск, пульс, температура. 
Якщо цього недостатньо для постановки діагноза, призначаються додаткові лабораторні та інструментальні обстеження. Після отримання результатів необхідна додаткова консультація, де лікар розробляє або коригує схему лікування. 
Спостереження за пацієнтом триває до його повного одужання. А для пацієнтів, які мають хронічні стани розробляються рекомендації щодо дієти, способу життя, фізичних вправ, прийому деяких ліків. 
За потреби медичний центр “Перший сімейний ім. святого Єремії” проводить виїзні консультації. До вас приїжджає приватний лікар-терапевт, ціна послуги вказана на сайті.

Кращі лікарі терапевти у Львові

Медичний центр “Перший сімейний ім. святого Єремії” - це висококваліфікована команда медиків, які намагаються зробити ваше життя кращим. Лікарі терапевти медичного центру “Перший сімейний ім. святого Єремії” - це висококваліфіковані спеціалісти, що використовують у практиці найкращі міжнародні протоколи та послуговуються методами доказової медицини. Це лікарі з багаторічним досвідом лікування пацієнтів з найрізноманітнішими захворюваннями. Спеціалісти визначають точний діагноз швидко та без зайвих обстежень. Лікарі нашого медичного центру намагаються знайти особливий підхід до кожного пацієнта та надати необхідну інформацію в максимально доступному форматі. 
Терапевт у Львові, в клініці “Перший сімейний ім. святого Єремії” допоможе вам покращити життя та одужати якнайшвидше.