+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Ортопед-Травматолог
  3. Борисовський Володимир Ігорович

Борисовський Володимир Ігорович

"Ідеальний лікар - це людина, що володіє глибинним знанням життя і людської душі, який інтуїтивно розпізнає будь-яке страждання і біль будь-якого роду і відновлює світ однією своєю присутністю."

Кенс Олена Володимирівна педіатр львів педіатрія приватний педіатр львів

Лікар ортопед-травматолог, мануальний терапевт, кінезіолог, вертебролог, займається реабілітацією опорно-рухового апарату.Володимир Ігорович з дитинства захоплювався вивченням людського організму, та впевнений, що ми здатні до самостійного відновлення, а він у цьому лиш допоможе завдяки різноманітним методикам.Лікар відновлює та стабілізує стан пацієнтів, визначаючи «проблемні» місця, складаючи план реабілітації та надаючи кваліфіковану допомогу.Володимир Ігорович допоможе відновитися після травм, надасть рекомендації у лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, кістково-м'язової системи, а також внутрішніх органів, тощо. У практиці використовує тільки безпечні та перевірені техніки лікування: кінезіотерапію, мануальну терапію та багато інших методик.Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта забезпечує найкращий результат, адже лікар став рятівником для сотні людей.

Освіта:- У 2014р. закінчив Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького і отримав кваліфікацію лікаря- У 2016р. отримав спеціалізацію ортопед-травматолог Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького- У 2017р. проходив цикл навчання "Мануальна терапія" на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького- постійно підвищує свою кваліфікацію беручи участь у різноманітних лекціях, семінарах та конференціях.