+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Терапія
 3. Денисюк Яніна Сергіївна

Денисюк Яніна Сергіївна

лікар терапевт гастроентерологкандидат медичних наук, доцент

Кенс Олена Володимирівна педіатр львів педіатрія приватний педіатр львів

Лікар терапевт гастроентеролог, кандидат наук, доцент кафедри терапії №1, медичної діагностики та гематології і трансфузіології у Львівському національному медичну університеті ім. Данила Галицького. Лікар постійно бере участь в професійних науково-практичних конференціях та семінарах, веде активну наукову діяльність. оскільки сучасна медицина розвивається досить стрімкими темпами, що потребує постійного вдосконалення. Займається діагностикою та лікуванням захворювань у дорослих пацієнтів. Для призначення лікування, лікар опирається на європейські стандарти та індивідуальну особливість організму, тож оперативно допоможе вирішити навіть найскладніші питання, пов'язані з роботою шлунково-кишкового тракту.
Освіта: - завершила навчання в Львівському державному медичному інституті у 1980р. за спеціальністю "Лікувальна справа"- у 2000 році присвоєнно звання кандидата наук- у 2016р. присвоєно вчене звання доцента кафедри терапії- автор наукової роботина на тему алкогольних захворювань печінки- автор багатьох наукових статей та методичних розробок- приймає активну участь в конференціях, вебінарах, тренінгах
Спеціальність:- Загальна практика сімейна медицина- Гастроентерологія
Досвід роботи:- доцент кафедри терапії №1 та медичної діагностики та гематології і трансфузіології ФПДО Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького- в 2021 році почала працювати в Медичний центр "Перший сімейний ім. Святого Єремії"

 • Вартість консультації

  750грн

  Огляд терапевта гастроентеролога, лікарське заключення, призначення лікування

 • Повторна консультація

  700грн

  В межах 1го місяця, або з приводу того ж захворювання