+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Педіатр
 3. Кенс Олена Володимирівна

Кенс Олена Володимирівна

"Немає нічого важливішого та цікавішого, ніж професія лікаря.Натхнення у моїй роботі - це посмішки моїх здорових маленьких пацієнтів..."

Кенс Олена Володимирівна педіатр львів педіатрія приватний педіатр львів

Лікар педіатр-алерголог-пульмонолог, кандидат наук, завершила навчання у Львівському національному медичну університеті ім. Данила Галицького. Лікар постійно бере участь в професійних науково-практичних конференціях та семінарах, оскільки сучасна медицина розвивається досить стрімкими темпами, що потребує постійного вдосконалення. Займається діагностикою та лікуванням захворювань у дітей від народження до 18 років, для призначення лікування, лікар опирається на європейські стандарти та індивідуальну особливість організму, тож оперативно допоможе вирішити навіть найскладніші питання, а також надасть поради щодо імунізації та профілактики захворювань. Олена Володимирівна стане незамінним порадником для батьків, та справжнім другом для ваших діток, якому вони зможуть довіритись.


Освіта: - завершила навчання в - завершила інтернатуру в - в році почала працювати у- в 2021 році почала працювати в Медичний центр "Перший сімейний ім. Святого Єремії"- приймає активну участь в конференціях, вебінарах, тренінгах

 • Вартість консультації

  450грн

  Огляд педіатра, лікарське заключення, призначення лікування

 • Повторна консультація

  400грн

  В межах 1го місяця, або з приводу того ж захворювання