+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Косметологія
 3. Плазмоліфтинг

Плазмоліфтинг

🩸Плазмоліфтинг (PRP-Platelet Rich Plasma)-це унікальний, науково-розроблений метод ін'єкційного💉омолодження. Сьогодні інноваційна методика омолодження👧🏻 шкіри за допомогою власної крові🩸 посіла почесну нішу в боротьбі з віковими👩🏻‍🦳 змінами.
♦️Наукові дослідження показали, що плазмоліфтінг активізує волосся👱🏻‍♀️, підсилює обмін і покращує кровообіг🩸, омолодження шкіри в області шиї та декольте, усунення шрамів та застійних плям від вугрових висипань (постакне), пришвидшення регенерації шкіри після глибокого хімічного пілінгу.
♦️Після забору Вашої крові🩸 (не більше, ніж при здачі аналізів💉), з неї виділяється плазма, збагачена великою кількістю тромбоцитів
♦️Підготовлена плазма вводиться в проблемні зони. Сеанс триває не більше 40-50 хв і не приносить жодного дискомфорту!
♦️Що дає процедура? Після потрапляння тромбоцитів у внутрішні шари шкіри, вони активізують природні механізми регенерації.
♦️Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму (обміну речовин), посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідають за свіжість, пружність і еластичність шкіри. Ефект, помітний неозброєним оком, з’являється вже після 4 сеансів.
♦️Щодо волосся,то регулярні ін’єкції💉 не тільки допомагають суттєво уповільнити процес випадіння, а й поліпшити ріст волосся, активувати «сплячі цибулини» і покращитт зовнішній вигляд самої волосини,додаючи їй блиску та шовковистості.

Illustration

Приклади проміжних результатів

Ціни на послуги косметолога

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація косметолога

  550грн

  Безкоштовно при виконанні косметологічних процедур

 • Плазмоліфтинг (1 зона, 2 пробірки)

  1400грн

  Знижка 20% при записі на курс. (ціна за одну процедуру)

Наші лікарі

Illustration

Мельник Зоряна Степанівна

Косметолог

Illustration

Городечна Роксолана Павлівна

Косметолог