+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Ультразвукове дослідження
 3. Ультразвукове дослідження І триместру вагітності

Ультразвукове дослідження першого триместру вагітності

 Вагітність – найприємніший і найхвилюючий час в житті жінки.Перше УЗД вагітних у медичному центрі Перший сімейний ім.святого Єремії —проводиться в інтервалі з 11 ТИЖНІВ + 1 ДЕНЬ до 13 ТИЖНІВ + 6 ДНІВ і є обов’язковим обстеженням, що входить у комплекс скринінгових досліджень.На підставі діагностичної інформації, а також лабораторних досліджень крові матері, на цьому терміні можна розрахувати ризик народження дитини з хромосомними відхиленнями.

Результат дослідження пацієнт отримує одразу після процедури.

 • Коли робити перше УЗД під час вагітності?

  Перше УЗД вагітних у медичному центрі Перший сімейний ім.святого Єремії —проводиться в інтервалі з 11 ТИЖНІВ + 1 ДЕНЬ до 13 ТИЖНІВ + 6 ДНІВ і є обов’язковим обстеженням, що входить у комплекс скринінгових досліджень.

 • Що визначається при 1 скринінгу?

  - точний термін вагітності, кількість плодів;
  - розміри плода: окружність голови, розмір кінцівок, симетричність головного мозку, куприко-тім’яний розмір (КТР), товщина комірцевого простору, наявність носових кісточок,
  будову тіла плода, його рухова активність, ознаки хромосомних патологій;
  - кровоплин у венозній протоці;
  - частота серцевих скорочень, будова серця;
  - будови внутрішніх органів, хребта і мозкових структур;
  - локалізацію плаценти, її товщину, структуру;
  - будова та тонус матки, виявлення аномалій її розвитку;
  - оцінка шийки матки:

 • Як підготуватися до УЗД першого триместру вагітності?

  1. За 2–3 дні перед обстеженням рекомендовано утриматися від споживання продуктів, які можуть викликати газоутворення: сирі овочі та фрукти, бобові, молочно-кислі продукти тощо.
  2. Перед початком проведення УЗД лікар може рекомендувати наповнити сечовий міхур для кращої візуалізації матки та плоду, випивши біля 0.5 л рідини за годину до обстеження.

УЗД легень Львів

Підготовка до проведення планового обстеження УЗД органів малого тазу:

Перед проведенням УЗ діагностики органів малого тазу у Львові у медичному центрі "Перший сімейний ім. святого Єремії виконайте наступні кроки:1. Проведення особистої гігієни статевих органів2. В залежності від методу обстеження – трансабдомінально (наповнений сечовий міхур), транвагінально (спорожнений сечовий міхур)3. За 2–3 дні перед обстеженням рекомендовано утриматися від споживання продуктів, які можуть викликати газоутворення: сирі овочі та фрукти, бобові, молочно-кислі продукти тощо.
4. Перед початком проведення УЗД лікар може рекомендувати наповнити сечовий міхур для кращої візуалізації матки та плоду, випивши біля 0.5 л рідини за годину до обстеження.  

УЗД органів малого тазу у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Медичний центр «Перший сімейний» оснащений сучасним обладнанням для ультразвукової діагностики, а рівень кваліфікації лікарів дозволяє з високою точністю розшифровувати результати УЗД молочних залоз. У клініці створені комфортні умови, усі спеціалісти ставляться до пацієнтів з турботою та повагою, надають вичерпну інформацію, пояснення у доступній формі. Ціна на УЗД органів малого тазу 550грн, а за умови запису онлайн, через форму на сайті, надається 10% знижка.Ми дбаємо про безпеку та здоров’я наших пацієнтів, тому формуємо запис з таким розрахунком, щоб звести очікування в клініці до мінімуму, таким чином мінімізувавши контакти пацієнтів. А у роботі використовуємо одноразові витратні матеріали, обладнання дизинфікується відповідно до усіх вимог.Будемо раді відповісти на Ваші запитання, які ви можете поставити зателефонувавши у клініку, на сайті, або ж на наших сторінках у соціальних мережах.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї