+38 (096) 001 01 60

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Ультразвукове дослідження
  3. Ультразвукове дослідження жовчного міхура

Ультразвукове дослідження жовчного міхура

Ультразвукове обстеження жовчного міхура у медичному центрі « Перший сімейний ім св. Єремії» - це один із високоінформативних , швидких та безпечних методів обстеження, який дозволяє оцінити:
- розмір, форму, контури та стан стінок;
- наявність конкрементів (жовчно-кам’яна хвороба);
- запальних процесів жовчного міхура ( холецистит);
- порушення моторики органу (дискінезія);
- доброякісні та злоякісні новоутворення;
- глистну інвазію жовчного міхура;
- вроджену патологію.

Підготовка: УЗД жовчного міхура

Перед проходженням УЗ діагностики жовчного міхура у Львові рекомендундується:1.Не їсти 5 годин.2.Виключити продукти які викликають метеоризм (овочі, бобові),алкогоголь та жирну їжу за три доби.3.Не курити, не жувати жуйку.4.Не пити рідини 3 години.Немовлят можна погодувати в день проведення УЗД, проте наполегливо рекомендують, щоб останній прийом їжі був за 3-3,5 години до дослідження (тобто необхідно пропустити одне годування) - в іншому випадку буде неможливо провести якісну діагностику стану жовчного міхура.
УЗ діагностику жочного міхура дітям старшого віку: зробити перерву між прийомами їжі до 4 годин (якщо дитина не може витерпіти вимушене голодування, дозволяється дати малюкові трохи води).Для вагітних жінок дієта перед дослідженням також передбачає щадний режим, однак якщо майбутня мама в силах терпіти, то краще відмовитися від їжі за пару годин до УЗД (з цієї причини вагітним найчастіше призначають процедуру на ранок).

УЗД легень Львів
Illustration

УЗД у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Медичний центр «Перший сімейний» оснащений сучасним обладнанням для ультразвукової діагностики, а рівень кваліфікації лікарів дозволяє з високою точністю розшифровувати результати УЗД . У клініці створені комфортні умови, усі спеціалісти ставляться до пацієнтів з турботою та повагою, надають вичерпну інформацію, пояснення у доступній формі. Ціна на УЗД у нас демократичні, а за умови запису онлайн, через форму на сайті, надається 10% знижка.Ми дбаємо про безпеку та здоров’я наших пацієнтів, тому формуємо запис з таким розрахунком, щоб звести очікування в клініці до мінімуму, таким чином мінімізувавши контакти пацієнтів. А у роботі використовуємо одноразові витратні матеріали, обладнання дизинфікується відповідно до усіх вимог.Будемо раді відповісти на Ваші запитання, які ви можете поставити зателефонувавши у клініку, на сайті, або ж на наших сторінках у соціальних мережах.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї