+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

  1. Головна
  2. Ультразвукове дослідження
  3. Ультразвукове дослідження органів малого тазу

Ультразвукове дослідження органів малого тазу

УЗД органів малого тазу у Львові– це неінвазивне найбільш інформативне діагностичне обстеження структури матки та придатків. Також це обстеження дозволяє діагностувати вагітність на ранніх стадіях. Проводиться ультразвукове обстеження у клініці « Перший сімейний ім. святого Єремії» трансабдомінально або трансвагінально.Трансабдомінально – метод проведення обстеження через черевну стінку, обов’язковою умовою якого є повний сечовий міхур.Трансвагінально – метод проведення обстеження, при якому використовується спеціальний датчик, який вводиться у піхву. При цьому сечовий міхур повинен бути спорожнений.
Покази до проведення обстеження УЗД органів малого тазу:
• Порушення менструального циклу, відсутність менструацій;• гострі або ниючі болі внизу живота, підозра на запальні захворювання матки та придатків;• доброякісні та злоякісні новоутворення статевої сфери;• затримка менструації;• діагностувати вагітність на ранніх стадіях;• маткова кровотеча;• мажучі кров’янисті виділення до/після менструації;• скудна або рясна менструація;• профілактичний щорічний огляд.

Результат дослідження пацієнт отримує одразу після процедури.

УЗД легень Львів

Підготовка до проведення планового обстеження УЗД органів малого тазу:

Перед проведенням УЗ діагностики органів малого тазу у Львові у медичному центрі "Перший сімейний ім. святого Єремії виконайте наступні кроки:1. Проведення особистої гігієни статевих органів2. В залежності від методу обстеження – трансабдомінально (наповнений сечовий міхур), транвагінально (спорожнений сечовий міхур)3. Рекомендовано проводити обстеження в першій половині менструального циклу (8 – 14 день циклу)4. При необхідності УЗД проводиться в будь-який день менструального циклу5. За день до обстеження обмежити вживання продуктів, які сприяють газоутворенню (квасоля, горох, сочевиця, білокачанна капуста, яблука,виноград, банани, абрикоси, груші, дині, кукурудзу, картоплю, шпинат, щавель)

УЗД органів малого тазу у Львові у медичному центрі «Перший сімейний ім. святого Єремії»

Медичний центр «Перший сімейний» оснащений сучасним обладнанням для ультразвукової діагностики, а рівень кваліфікації лікарів дозволяє з високою точністю розшифровувати результати УЗД молочних залоз. У клініці створені комфортні умови, усі спеціалісти ставляться до пацієнтів з турботою та повагою, надають вичерпну інформацію, пояснення у доступній формі. Ціна на УЗД органів малого тазу 550грн, а за умови запису онлайн, через форму на сайті, надається 10% знижка.Ми дбаємо про безпеку та здоров’я наших пацієнтів, тому формуємо запис з таким розрахунком, щоб звести очікування в клініці до мінімуму, таким чином мінімізувавши контакти пацієнтів. А у роботі використовуємо одноразові витратні матеріали, обладнання дизинфікується відповідно до усіх вимог.Будемо раді відповісти на Ваші запитання, які ви можете поставити зателефонувавши у клініку, на сайті, або ж на наших сторінках у соціальних мережах.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педіатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї