+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Вакцинація
 3. Інфанрикс
Інфанрикс гекса МЦ Перший сімейний імені святого Єремії

Інфанрикс Гекса

вакцина для профілактики гепатиту b, дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту, гемофільної інфекція типу b


 • Інфанрикс гекса

  1900грн

 • Виробник

  ГлаксоСмітКляйн Біолоджікалз С.А., Бельгія

 • Про вакцину

  Інфанрикс Гекса / Infanrix Hexa – комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (компонент ацеллюлярний – не містить цільної клітини), гепатиту В, поліомієліту та гемофільної інфекції типу В.

 • Вік

  Дітям від 2-х місяців до 7 років.

 • Коли та як вакцинують Інфанрикс Гекса (Infanrix Hexa)

  Первинна імунізація включає триразове введення щеплень препарату в 2, 4 і 6 місяців. Бустерна імунізація – введення додаткової дози препарату після первинної вакцинації для посилення іммунітету – проводиться в 18 місяців і не менше, ніж через 6 місяців після останнього щеплення.Дитячий лікар під час консультації запропонує індивідуальну схему щеплення для Вашої дитини

 • Поєднання з іншими вакцинами

  Вакцину ІНФАНРИКС ГЕКСА™ можна одночасно вводити з пневмококовими кон’югованими вакцинами, кон’югованою вакциною проти менінгококу С (MenC), кон’югованою вакциною проти менінгококу A, C, W, Y (MenACWY), кон’югованою вакциною проти менінгококу B (MenB), вакцинами для профілактики ротавірусу, кору, паротиту, краснухи та вітряної віспи. Дані не показують клінічно суттєвого впливу на реакцію антитіл на кожен з окремих антигенів.

  Дані клінічних досліджень вказують, що при одночасному введенні вакцини ІНФАНРИКС ГЕКСА™ з пневмококовою кон’югованою вакциною частота фебрильних реакцій вища у порівнянні з частотою, яка виникає після введення лише вакцини ІНФАНРИКС ГЕКСА™. Дані одного клінічного дослідження вказують, що при одночасному введенні вакцини ІНФАНРИКС ГЕКСА™ з вакциною для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи та вітряної віспи частота фебрильних реакцій вища у порівнянні з частотою, яка виникає після введення лише вакцини ІНФАНРИКС ГЕКСА™, така ж, як після застосування лише вакцини для профілактики кору, епідемічного паротиту, краснухи та вітряної віспи (див. розділи «Особливості застосування» та «Побічні реакції»). Впливу на імунну відповідь не було.

  Через підвищений ризик виникнення лихоманки, болю в місці ін’єкції, втрати апетиту та дратівливості при одночасному застосуванні вакцини ІНФАНРИКС ГЕКСА™ з вакциною проти менінгококу B (MenB) та 7-валентною пневмококовою кон’югованою вакциною бажано розглянути питання щодо окремих щеплень, коли це можливо.

  Якщо ІНФАНРИКС ГЕКСА™ застосовується одночасно з іншими ін’єкційними вакцинами, ці препарати завжди потрібно вводити в різні ділянки тіла.

  Як і для інших вакцин, можна очікувати, що у пацієнтів, які отримують імуносупресивну терапію, може не досягатися адекватна імунна відповідь.

 • Можливі побічні ефекти:

  Місцеві реакції: почервоніння, ущільнення, біль в ділянці ін'єкції.Температурна реакція: підвищення температури тіла.Повний перелік побічних реакцій зазначено у інструкції до препарату

 • Протипоказання:

  Гіперчутливість до будь-якої речовини або компонента вакцини.Вакцинацію слід відкласти у разі захворювання, що супроводжується підвищенням температури або гострого захворювання.
  Транзиторна тромбоцитопенія або неврологічні ускладнення після попереднього введення протидифтерійної та/або протиправцевої вакцини
  Енцефалопатія невідомої етіології, що мала місце в межах 7 днів після попереднього щеплення вакциною, що містила кашлюковий компонент.

Вакцинація у Львові у медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії"

Щеплення проводиться за попереднім записом у зручний для вас час. Вакцинація у приватному центрі включає такі етапи:- консультацію та огляд лікаря педіатра, сімейного лікаря чи терапевта перед щепленням. Якщо є порушення графіку вакцинації, то наші лікарі розробляють вам індивідуальний графік вакцинації, згідно з наказом МОЗ про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні- вимірювання ключових показників (температури тіла, за потреби рівень насиченості крові киснем та артеріальний тиск крові). Пацієнт підписує інформовану згоду на проведення вакцинації- введення вакцини згідно з вимогами та правилами- спостереження за станом вакцинованого протягом 30 хвилин після введення вакцини.- видача документів про проведене щеплення- контроль стану здоров'я пацієнта протягом 3-ох днів після введення інактивованої вакцини, та на 7-10-й день після введення живої вакцини. Усі дані про вакцинацію вносяться до амбулаторної картки пацієнта. За необхідності лікар надасть довідку про вакцинацію дитини у садок чи школуУ медичному центрі "Перший сімейний імені святого Єремії" лікарі нададуть детальну інформацію про якісні та перевірені вакцини, складуть Вам індивідуальний план вакцинації, допоможуть обрати необхідну вакцину саме для Вас, та проінформують про можливі реакції після щеплення. Ми рекомендуємо тільки якісні та перевірені препарати, кращих європейських виробників Більш детальну інформацію з приводу проведення вакцинації (щеплення) у Львові можна отримати на попередній консультації у нашого кваліфікованого спеціаліста.

Запрошуємо укладати договори безкоштовного медичного обслуговування з сімейними лікарями, педатрами та терапевтами в межах гарантій НСЗУ

Безкоштовне обслуговування в приватній клініці - це реально!

Здоров'я жінки передусім

Пройдіть планове обстеження

Медичний центр Перший сімейний ім. Святого Єремії

Все для здоров’я наших пацієнтів як для членів нашої сім’ї