+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

+38 (096) 001 01 60+38 (073) 001 01 70

м. Львів, вул. Тернопільська 21а

 1. Головна
 2. Урологія

Урологія

Проводимо діагностику та лікуємо урологічні захворювання чоловіків та жінок.

У відділення урології консультує лікар вищої категорії.

Лікар уролог у Львові 

Лікар уролог спеціалізується на діагностиці та лікуванні хвороб сечостатевої системи. Вважається, що це виключно «чоловічий» лікар. Та насправді він лікує і чоловіків, і жінок.
Якщо вам потрібен уролог у Львові, звертайтесь до нашого медичного центру. У нас працюють досвідчені лікарі вищої категорії. Наші фахівці кваліфіковані, уважні та привітні. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб прийом проходив комфортно і завжди стараємось знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Коли потрібна консультація уролога

Коли треба звернутися до уролога?Хвороби сечостатевих органів проявляються по-різному. Це можуть бути й значно виражені симптоми, і менш помітні прояви, що спричиняють постійний чи періодичний дискомфорт.Консультація уролога у Львові знадобиться при наявності таких симптомів: Болю різної інтенсивності в області попереку, паху, нижньої частини живота, зовнішніх статевих органів. Він може бути періодичним або постійним.  Порушення сечовипускання. До цієї категорії варто віднести часті позиви, утруднене чи болюче сечовипускання. До розладів також відносяться нічне сечовипускання, коли доводиться прокидатись, щоб відвідати туалет, та нетримання сечі. Поява у сечі домішок, наприклад, крові, слизу чи гною. Вони можуть виявлятись візуально чи лише за результатами аналізу.  Зміна запаху чи кольору сечі. Навіть якщо ці зміни з’являються лише періодично, слід проконсультуватись з лікарем.Порушення сексуальної функції у чоловіків. Вони включають проблеми з ерекцією та еякуляцією.Ці прояви можуть поєднуватися зі слабкістю, ломотою, підвищенням температури тіла чи бути єдиними ознаками патології. Варто пам’ятати, що інтенсивність симптомів не завжди відображає тяжкість захворювання. Саме тому при появі будь-яких підозрілих проявів з боку сечостатевої системи слід звертатись до лікаря. 


Підготовка до прийому уролога

Пропонуємо кілька простих рекомендацій, котрі допоможуть якнайкраще підготуватись до відвідування лікаря:● Правильно проведіть гігієнічні заходи. У день прийому найкраще підмиватись чистою водою без мила, гелю та ін. Відмовтесь від використання мазів, свічок чи інших засобів (за виключенням випадків, коли ці препарати призначив лікар) за день до відвідування лікаря. Самостійне використання цих медикаментів перед консультацією може призвести до того, що результати діагностики будуть неточними.Утримайтесь від статевих контактів за 3 дні до відвідування фахівця. Лікар часто призначає мазок із уретри, щоб виявити мікроорганізми, котрі могли викликати хворобу. Через статевий контакт аналіз може бути неточним.Підготуйте медичну документацію. Якщо у вас є результати обстежень чи висновки фахівців про стан вашого здоров’я, обов’язково візьміть їх з собою. Вони допоможуть лікареві у діагностиці та плануванні терапевтичних заходів.Складіть список питань, які ви хочете поставити лікареві. Щоб не пропустити нічого важливого, найкраще записати всі свої питання на папері.Чоловікам також рекомендується спорожнити кишківник. Адже в деяких випадках може знадобитись обстеження передміхурової залози, яке лікар проводить ректально.Спеціально випивати велику кількість води перед прийомом не варто. Це може знадобитись лише при проведенні УЗД сечового міхура. Якщо лікар призначить це обстеження, він детально розповість про правила підготовки до нього.

Illustration
Illustration

Ціни на послуги уролога

Ваше здоров'я - наш найвижчий пріоритет

 • Консультація та огляд уролога

  750грн.


 • Повторна консультація лікаря уролога

  500грн.

  (в межах того ж епізоду)

 • Забір мазка

  100грн.


 • УЗД нирок

  500грн.


 • УЗД нирок та наднирників

  550грн.


 • УЗД Нирок та сечового міхура

  700грн.


 • УЗД нирок, сечового міхура та простати

  800грн.


 • Інтерпретація результатів лабораторних досліджень для корекції лікування (он-лайн)

  300грн.


Як проходить діагностика сечостатевої системи

На першому етапі уролог уважно вислухає ваші скарги, поставить уточнюючі та додаткові питання, а також проведе огляд. Щоб встановити точний діагноз, зазвичай необхідні додаткові методи обстеження. Це можуть бути лабораторні аналізи сечі, крові та мазків з уретри, а також інструментальні обстеження.Усю необхідну діагностику ви зможете пройти у нашій клініці. Ми маємо власну лабораторію, тому виконуємо широкий перелік клінічних та біохімічних аналізів. Медичний центр також має сучасне діагностичне обладнання для УЗД. Наші кваліфіковані лікарі проводять УЗД нирок, наднирників, сечового міхура, простати та точно інтерпретують його результати.

Лікування хвороб сечостатевої системи

У діагностиці та лікуванні ми суворо дотримуємось принципів та рекомендацій доказової медицини. Це означає, що лікарі призначають тільки ті діагностичні процедури та медикаментозні препарати, котрі вам дійсно необхідні. У нашій клініці лікують різні патології сечостатевих органів. Ми проводимо лікування циститу, пієлонефриту, простатиту, сечокам’яної хвороби, аденоми простати, нетримання сечі, викликаного різними причинами, варикоцеле та інших захворювань. Лікування сечовидільної системи буває:Консервативним. Воно передбачає прийом медикаментозних препаратів протягом певного часу. Тривалість курсу залежатиме від хвороби та її тяжкості.Хірургічним. В деяких випадках може знадобитись хірургічне втручання. Якщо виникне така необхідність, уролог направить вас до кваліфікованого до досвідченого хірурга. Вибираючи стратегію лікування, ми спираємось на затверджені протоколи МОЗ та сучасні рекомендації.

Чому варто звертатись саме до нашого медичного центру

Наша клініка урології має кілька суттєвих переваг:
Діагностика та лікування на засадах доказової медицини. Призначаємо лише ті процедури та медикаменти, які вам дійсно необхідні. Завжди враховуємо індивідуальні особливості здоров’я, щоб розробити найефективнішу стратегію терапії.
Якісний сервіс. Ми створили ефективну та продуману систему обслуговування, яка допомагає лікуватися без стресу. Звертаючись до нас, ви зможете пройти обстеження та лікування в одному місці – швидко та зручно.
Кваліфіковані та чуйні лікарі. Ми впевнені, що відверта розмова та побудова довірчих відносин із лікарем – не менш важливий етап терапії, ніж призначення правильних діагностичних та лікувальних процедур.
Сучасне діагностичне обладнання. Завдяки власній лабораторії та сучасним апаратам УЗД діагностика сечостатевої системи буде точною та комфортною для вас.
Доступні ціни. На першу консультацію ми пропонуємо знижку 10%.
Безкоштовні обстеження та терапія для військових.
Не відкладайте своє здоров’я